YouTube Music

Youtube üzerinden gerçekleştirilen bir müzik dinleme uygulamasıdır. Hem dünya hem de Türkiye üzerinde milyonlarca insan tarafından kullanılan bu uygulama her türlü akıllı telefonlar, PC ve tabletler üzerinden rahat bir kullanım sağlar. Kullanıcılar çalma listesi, önerilenler, müzik türleri gibi kategoriler içerisinden istedikleri müzikleri diledikleri gibi dinleme imkânına sahip olurlar. Aynı zamanda tüm kliplere rahatlıkla ulaşılan bu uygulama ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Fakat reklamsız olarak kullanmak isteyen kullanıcılar için 9.99 dolar gibi bir rakam ödenerek alternatif de sunulmaktadır.

 

Youtube Music Özellikleri Nedir?

Google firmasının online olarak kullanılan bu müzik servisi, Apple ve Sptify’a alternatif olarak 2015 yılında üretildi ve piyasaya sunuldu. Her geçen gün kendini daha çok geliştiren Youtube music uygulaması 50 ülkede kullanılmaya devam etmektedir. Birçok özelliği bulunan bu uygulamanın en çok kullanılanları arasında kişiselleştirilmiş müzik listesi oluşturma özelliği de bulunmaktadır. Aynı zamanda ücret ödenen versiyonunda offline olarak müzik dinleme ve albüm indirme olanağı da bulunuyor. Ekran kapalıyken telefondan müzik dinleme olanağı da ücretli olan uygulamanın içerisinde yer alıyor.

 

Ücretsiz Deneme Kullanımı

Üye olan kullanıcılar 1 ay boyunca devam eden Premium üyelikten yararlanmaktadır. Youtube Music uygulamasına music.youtube.com üzerinden de ulaşılabildiği gibi aynı zamanda İos ve android telefonlarındaki uygulama indirme aplikasyonları üzerinden de rahatlıkla indirilebilinir.

Youtube Music Kullanım Koşulları

Uygulamayı kullanabilmek için iphone ve ipad’lerde İos 7 ve üstü işletim sistemi ve Android telefonlar da ise en az 4,4 ve üstü işletim sistemi olmak zorundadır. Aksi durumda uygulama yüklense dahi istenilen performansı vermeyecektir. Aynı zamanda tüm kullanıcılar için özel olarak üyelik yapılarak da kişiselleştirme yapılabilen bu uygulama tüm bireyler için süresiz olarak kullanım hakkını vermektedir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.