Wunderlist – To-do & Task List

 

Kolay kullanımı ve güzel arayüzü ile dikkat çeken Wunderlist, 2013 yılında görevlere dosya ekleme, kişi atama, yorum ekleme gibi özelliklere kavuştu. Uygulama, yıl içinde aldığı güncellemelerle performans konusunda da ciddi iyileştirmeler kaydetti.

Wunderlist, günlük yapılması gerekenler listelerinizi yönetmenin ve paylaşmanın en kolay yoludur. İster kendi işinizi yönetiyor, denizaşırı bir macera planlıyor veya sevdiğinizle alışveriş listesi paylaşıyor olun, Wunderlist işlerinizi tamamlamanıza yardımcı olmak için burada.
“Wunderlist’in güzelliği sadeliğinde yatıyor. Bütün temel işletim platformlarında kolaylıkla senkronizasyonu yapılabilir ve arayüzü çoğunlukla Görevler ve Listeler içermektedir.” – CNET.
Wunderlist, The New York Times, The Verge, TechCrunch, Lifehacker, The Guardian, Wired ve Vanity Fair de dahil birçok yerde yer almıştır.

Yararlar:
• Wunderlist, istediğiniz yerden yapmak istediğiniz her şeye en güncel halde ulaşabilmeniz için bütün cihazlarınız arasında senkronizasyon yapar.
• Ekip çalışmalarından grup yemeklerine kadar her türlü toplu aktiviteye katılabilmek için meslektaşlarınızla, arkadaşlarınızla ve ailenizle listelerinizi kolaylıkla paylaşın.
• Kullanımı kolay tasarım ve hatırlatıcılarla bir daha asla önemli tarihleri (veya doğum günü hediyelerini) unutmayacaksınız.

 

Wunderlist 1 Wunderlist 2 Wunderlist

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.