Virüs Temizleyici – Süper Güvenlik

Telefondaki mevcut virüsleri temizlemek ve güvenlik kalkanı oluşturabilmek adına tercih edilebilen Virüs Temizleyicisi, üstelik farklı özellikleriyle de avantaj sağlar. Tek bir dokunuş ile telefonda tam tarama yapabilecek olan kullanıcılar, böylece tüm virüsleri ve kötü amaçlı yazılımları telefondan silerek koruma sağlayabiliyor.

Virüs Temizleyici – Süper Güvenlik Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı kullanmak isteyen kişiler uygulamayı indirdikten sonra hemen uygulamayı kullanmaya başlayabilir. Uygulamanın kullanılmadan önce ise uygulama tarafından yapılan güncelleme, son virüs bilgilerinin alınarak veri tabanının güncel kalmasını sağlar.

Antivirüs özelliği oldukça etkili olan uygulama, gerçek zamanlı tarama yaparak hiçbir detayın gözden kaçmamasını sağlıyor. Bununla birlikte temizleyici gibi ek özellikler telefonun optimum performans sunması adına oldukça etkin. Bunun için kişilerin temizleyici bölümüne geçiş yapması ve taramayı başlatması ise yeterli.

Resimde de görüleceği üzere düzenli bir şekilde yapılacak olan bu temizlik işlemleri, telefonun depolama alanında gereksiz yer kullanılmasını önler.

Telefonda özel verileri bulunan ve telefonunu başka kişilerin kullanmasını istemeyen kullanıcılar için yine farklı özellikler uygulama ile sunuluyor. Öyle ki davetsiz misafir bölümünden yapacağınız özel ayarlamalar ile telefonunuzda şifreyi yanlış girildiği anda kamera üzerinden telefonu kullanan kişinin görüntüsünün alınması sağlanabiliyor. Özellikle çok fazla kişinin bulunduğu bir alanda olan kişiler, bu tip özelliklerinden yararlanarak telefonlarındaki güvenliği bir üst seviyeye çıkarabilir.

Dosya tarama ve uygulama kilidi gibi pek çok farklı güvenlik özelliğini de telefonlara getiren Virüs Temizleyicisi, bu özellikleri ile alanının en iyi uygulamalarından birisi olmayı başarmış durumda. Üstelik reklam gibi pek çok olumsuz özelliğe de sahip olmayan virüs temizleyici, tek bir uygulama ile birden fazla işlevin yerine getirilmesini sağlar.

Uygulamanın ayarlar bölümünden yapacağınız kişiselleştirmeler ile uygulamanın daha etkin bir şekilde çalışmasını, belirli aralıklar ile tarama yapılmasını ve telefonunuzu temizleme özelliği ile her zaman optimum seviyede tutmasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Üstelik tüm bu ek özelliklerin ücretsiz bir şekilde sunulduğu göz önünde bulundurulduğunda Virüs Temizleyicisi, alanın en iyi örneklerinden birisi. Uygulama değerlendirmelerinde de geçerli not almayı başarmış durumda.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.