TRT Haber

Tüm Dünya’da ve Türkiye içerisindeki haberlerin rahatlıkla ulaşılabileceği uygulamalardan biri olan TRT haber uygulaması artık Türkiye içerisinde tüm android ve iSO telefonları içerisinde rahatlıkla kullanılabilecek programlardan biri olmuştur. Yenilenen ara yüzü ile birlikte birden fazla kullanıcıya hitap eden uygulama aynı zamanda telefon gereksimleri açısından da en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

 

Son Dakika Haberleri Tek Bir Yerde

Dünya üzerinde yaşanan tüm olayların an ve an canlı olarak sunulduğu ve kullanıcıları tarafından oldukça beğenilen bu uygulama aynı zamanda tek tık ile son dakika yaşananların güncel hallerinin de okunabilmesi için olanak sağlayan bir ara yüze sahiptir. Mobil telefonlar üzerinden kullanılan bu şık ve güvenilir olan uygulama, tarafsız olarak sunulan her türden ve kategoriden haberler sayesinde şu an itibari ile 1.000.000+ indirme oranına sahiptir.

İlk Olarak Kullanılan Uygulamalardan Biri

İlk olarak 1 Ocak 2020 itibari ile yeni sürümü ile kullanıma sunulan uygulama için telefondan 5 MB gibi küçük bir yer açmak yeterli olmaktadır. Aynı zamanda TRT haber uygulamasını kullanabilmek için 4.0.3 ve üstü android sürümüne sahip olmak yeterli olacaktır. www.trthaber.com işbirliği ile Türkiye Radyo Ve Televizyon Kurumu tarafından geliştirilen bu uygulama her dakika arka planda çalışan kişiler tarafından tarafsız ve doğru şekilde kullanıcılarına gereken tüm bilgileri vermektedir.

 

Kullanım Şekli

İndirildikten sonra tüm telefonlar üzerinden rahatlıkla kullanılan bu uygulama için herhangi bir işlem yapmaya gerek yoktur. İsteyen kullanıcılar özel olarak ayrılan yerlere kendi yorumlarını yazabilirler. Kategori seçimi yaparak haberleri kısıtlayabilirler, aynı zamanda ana sayfa üzerinden güncel son dakika bilgilerine ulaşabilirler. Telefon üzerinden verilecek izin ile birlikte bildirimler açılırsa o durumda uygulama kapalıyken bile son dakika haberlerini alabilmek için aplikasyon açık kalarak kişiye bildirim gönderecektir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.