Trend Ceket Seçimleri

Erkek giyim tarzını yansıtan ceket, her mevsim giyilmesi sebebiyle sıklıkla tercih edilmektedir. Önceleri sadece iş hayatında ve resmi davetlerde göze çarpan ceketler, şimdilerde günlük yaşamın her vaktinde kullanılmaktadır. Spor ceketler, klasik takım elbiseler her erkeğin gardırobunda olması gereken parçalardır. Erkekler, tarz sahibi olmak için değişiklik stillerden faydalanabilirler. Genellikle yaz aylarında polyester kumaşlar terlettiği için tercih edilmemektedir. İçi astarlı olan ceketler, daha ziyade kışın kullanılır. Özel kumaşlardan üretilen kaşmir ceketler, kış aylarında içinizi ısıtacaktır.

Şık Olmak İçin Tercih Edilecek Ceket Stilleri

Ciddi bir ortama girerken, dar kesimli; lacivert, siyah renkli ceketler tercih edilmelidir. Bu tonlar size ciddiyet kazandırırlar. Banka tarzı ortamlarda aynı tarz ceket giyilir. Bu alanlarda fark yaratmak için, ceketlere küçük aksesuarlar eklenebilir. Ayrıca koyu bir twill ceket ile çok şık görünebilirsiniz. Ceketler, her durumda erkek şıklığının simgesi olmuştur. Ceket cebine ilave edilecek bir mendil veya renkli bir kravatı kombine ederek akşam şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Havalar ısınınca değişik renklerde ceketler tercih edilebilir. Yaza uygun ceketler, canlı ve dinamik renklerdir. Ayrıca yazın keten ceketler de hoş durmaktadır.

Ceket Şıklığında Son Moda

Spor bir görüntü için; keten ceketlerin kollarını kıvırarak kullanmakta mümkün. İstenirse, beyaz blazer bir ceket ile etkileyici bir görünüme kavuşmak mümkündür. Seçilen kısa bir ceket, sizi daha kilolu gösterebilir. Bazı renk tonları, ten renginize uyum sağlamaz. Bunları göz önünde bulundurarak yapılan ceket seçimleri, sizi bir adım öne çıkaracaktır. Şıklığından ödün vermek istemeyen beyler için her renk ve kumaştan ceketler üretilmektedir. Önemli olan, hangi ortamda nasıl bir stil oluşturacağınıza karar vermenizdir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.