TouchRetouch – Editörün Seçimi

Arkadaşlar eğer bir android kullanıcısı iseniz ve hala bu uygulamayı keşfetmemiş iseniz çok büyük bir eksiğiniz var diyebilirim.

Şimdiye kadar android uygulamalar arasında denk geldiğim ve kullandığım en iyi uygulamalardan birisi diyebilirim TouchRetouch  uygulaması  için

Uygulama ne yapıyor? Diye soracak olursanız.

Kısaca çekmiş olduğunuz bir fotoğrafta istemediğiniz bir nesne yada bölümü neredeyse kusursuza yakın bir şekilde kaldırmanızı sağlıyor. Bu işlemi nasıl yapıyor kısaca ondan da bahsedelim. İster uygulama ile çekmiş olduğunuz bir resmi isterseniz de daha önce çekmiş olduğunuz bir resmi seçerek kalem işareti ile resimde görünmesini istemediğiniz bölümü seçim içine alıyorsunuz. Çizim esnasında ne kadar dikkatli olursanız sonucu da o kadar güzel olacaktır bunuda unutmayınız. Seçimi yaptıktan sonra alta bulunan start tuşuna basınız ve farkı görmek için bekleyiniz.

Uygulama ile yapabileceğiniz bir iki özellikte şöyle, Resimde klanlar oluşturabilirsiniz yani bir nesneyi başka bir yere kopyalayabilirsiniz. Resim üzerine ifadeler ekleyebilirsiniz.

Sizlerde uygulama ile ilgili yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim. 

TouchRetouch1 TouchRetouch2 TouchRetouch3 TouchRetouch4  TouchRetouch6 TouchRetouch5

2 YORUMLAR

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.