Toshiba’dan İki Yeni Tablet Toshiba Encore Write 2

Toshiba CES 2015 fuarında ekran kalemine odaklanan iki yeni tablet modeli duyurdu. Genel donanım özellikleri ortak olan modeller orta seviyeye hitap ediyor ve tüketicilere en uygun fiyatla ekran kalemi desteği sunmak istiyor.

 

Encore 2 Write adını alan tabletler 8 ve 10.1 inçlik boyutlara sahip. Ayrıca 1280×800 piksel ekran çözünürlüğü, 4 çekirdekli 1.86GHz saat hızına kadar çıkan Atom Z3735F yongaseti, GPS, microUSB, 8MP çözünürlükte ana kamera, 2GB RAM, 64 GB dahili hafıza, microSD desteği ve Windows 8.1 işletim sistemi modellerin ortak özellikleri arasında yer alıyor. Üstelik 1 yıllık Office 365 ve 1TB OneDrive depolama alanı da kullanıcılara hediye olarak veriliyor.

Firma, kullanıcıya gerçek kalemle yazı yazma hissi vermek için çeşitli yazılımlar geliştirmiş. Bunlar arasında yazı yazma ve resim üzerine not alma uygulaması TruNote, kamera ile metinleri tarayarak TruNote yazılımına aktarabilen TruCapture, ses kayıt uygulaması TruRecorder bulunuyor. Bu iki tabletten 10.1 inç olan modelin etiket fiyatı 400 dolar, 8 inç olan modelin ise 350 dolar fiyat etiketi var   

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.