Steam Verilerine Göre 2020’nin En İyileri

Steam Verilerine Göre 2020’nin En İyileri

Steam, gelişmiş oyun ağıyla kullanıcılarına 2020 yılında en çok beğendikleri oyunları sordu. Yapılan oylamalar neticesinde belli bir sonuca varıldı. Bu sonuçla birlikte Steam 2020 yılı içerisinde beğenilen ve farklı kategorilerde seçilen oyunları açıkladı. Bu süre zarfında kullanıcılara çeşitli kategorilerde oyunlar sunuldu. Bu oyunların en iyileri seçildi. Kategorilerdeki en iyilerse yeniden Steam’ın en iyisi olmak için yarıştı. Res Dead Redemption 2 bu alanda rakiplerini geçerek yılın yolunu seçildi. Bunun yanında kategoriler hâlinde yıl içerisinde beğenilen ve kullanıcılar tarafından oynanan diğer oyunlarda açıklanmış durumda. Steam verilerine göre 2020’nin en iyileri, farklı kategorilerde belirlendi.

En İyi Oyun Kategorisi

 

Steam içerisinde en iyi oyun seçilen Red Dead Redemption, zengin hikayeye sahip oyunlar içerisinde yer alıyor. Bu duruma bakılırsa gerçek manada oyuncuların ilgisini çekmiş gibi görünüyor. Özellikle farklı kategorilerde kullanıcıların beğenilerine sunulmuş onlarca içerik, çok çeşitli bir biçimde karşımıza çıkıyor. Bu durum kategorik olarak farklı olanakların oluşmasında büyük etken. Farklı kategorilerdeyse kazananlara şöyle açıklandı.

  • Yılın VR oyunu- Half Life
  • Uzun Yıllar Boyu Oynanan Oyunlar- Counter Strike
  • Arkadaşlarla birlikte oynanabilecek oyun türleri- Fall Guys
  • Yenilikçi Oyun Türleri- Death Stranding
  • En İyi Albümü Olan Oyun- DOOM Eternal

Farklı kategorilerde sıralanan onlarca oyun türü içerisinde en belirgin olan türler bunlardır. Steam verilerine göre 2020’nin en iyileri açıklandıktan sonra kısa süre içerisinde onlarca kişi tarafından takip edilmişti. Yıl içerisinde yapılan oylamalara katılan kullanıcıların verdiği oylar doğrultusunda liste hazırlanmış durumda.

Steam’ın En İyi Oyunları

Farklı kategorilerde hazırlanarak, kullanıcı deneyimine sunulan onlarca oyun türü içerisinden, en iyileri olarak karşımıza çıkan bu içerikler, grafik bakımından oldukça gelişmiştir. Kullanıcı deneyimlerinde başarılı sonuçlar vermiş olan bu yapımların şu anda on binlerce kullanıcısı mevcuttur.

Steam verilerine göre 2020’nin en iyileri, oylamalar yapılarak belirlenmiş olup, daha çok oyun severler tarafından oylanmıştır. Bu oylama sonucunda kategori birincileri ve daha sonrada site birincisi seçilmiştir. Seçilen site birincisi kullanıcıların büyük çoğunluğunun beğenisini kazanmış olup, kategorisi içerisinde oldukça gelişmiş özelliklere sahiptir.

Steam Oyun Kategorileri

Steam içerisinde onlarca farklı kategoride yüzlerce içerik mevcut. Bu içerikler arasında birinci olan ve kategorisinde en iyi seçilen oyunlar, grafikler ve hikâye bakımından son derece akıcı özelliklere sahip. İnsanların eğlenmesi adına kurgulanmış ve oyun hâline dönüştürülmüş olan bu tür yapımlar, kaliteli içerikleriyle kullanıcılarında eşsiz bir deneyim imkânı sunuyor.

Bu neticede oldukça profesyonel oyun imkânlarıyla farklı insanlara çeşitli zevkler sağlıyor. Steam çeşitli oylamalar sonucunda seçtiği en iyilerle birlikte, kullanıcı deneyimlerini de göz önünde bulundurmuştur. Bunun yanında sistem içerisinde en iyi oyunlar farklı kullanıcılara da ulaşma fırsatı yakalıyor. Oyunlar çeşitli kategorilerde, onlarca insanla buluşmak için hazırlanmıştır.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.