Run Race 3D

 

Dünya üzerinde 100 milyon kullanıcıya ulaşan oyun, tüm zamanların en çok oynanan oyunlardan biridir.  Run Race 3D oyunu aynı zamanda kendi içerisinde ücretli uygulamaları da satın alarak daha güzel bir hale getirilebilmektedir. Oyun içerisinde koşarak hareketler yapan küçük adamların her türlü macerasına ortak olacaksınız.

Run Race 3D içerisinde mültimedya ile bir çok oyuncu ile aynı anda oyun oynama deneyimi yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda birçok parkur içerisinden sırası ile oyunlar oynayarak ötekine geçebilme hakkınız olur. En çok puanın yapılması durumunda kazanan belli olur. Oyun içerisinde koşmayı hiç bırakmayın ve sürekli olarak gözünüz açık olsun. Duvardan duvara atlayarak, iple tırmanarak ve ödülleri daha hızlı almak için daha yükseğe zıpla. Düşmemek için maymun çubuklarını kullan ve sallanan iplere tutun.

 

Tüm Becerilerinizi Bu Oyun İle Gösterin

Yüzlerce oyuncu içerisinden lider ol, sıralamanı yükselt ve her haritada gerekli olan tüm beceriyi sergile, oyunu kazan. Bütün bunlar için yapmanız gereken en önemli şeylerden biri de,  alıştırma yapmak ve sürekli olarak oyunu güncellemek.

 

Oyunun son sürümü 2020 yılının başlarında geldi ve yeni haritalar eklendi. Yaklaşık olarak 200 harita olan Run Race 3D içerisinde ayrıca çok fazla karakter seçimi yapılabilmektedir. Bölüm atladıkça hem harita hem de karakter seçimi yapılabilmektedir. Rakipleri yenerek sıralamanızı arttırın karakterinizi özelleştirin. Karakter deri rengi, giyim ve dans hareketleri gibi birçok özelliği geliştirebilirsiniz.

Parkurları Aşın Oyunu Kazanın

Oyun birden fazla ülke içerisinde her yaştan kullanıcıya hitap etmektedir. Bu oyuncular içerisinden lider olabilmek için oyunu sürekli oynayarak parkurların geçilmesi ve puan kazanılması gerekir. Bunun için yapmanız gereken, Run Race 3D oyununu indirip tüm yeteneklerinizi göstermek.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.