Quip

2013 yılında ortaya çıkan Quip projesi dökümanlara odaklanıyor. Birden fazla kullanıcı bir döküman üzerinde işbirliği yapabiliyor, dökümanlar içinde sohbet yapılabiliyor, dökümanlara çevrimdışı erişilebiliyor, değişiklikler kullanıcıya “gelen kutusu” formatında sunuluyor. Oldukça basit ve yararlı bir uygulama.

Quip, telefonlar, tabletler ve masaüstü bilgisayarlar, kısacası tüm cihazlarda göze hoş gelen belgeler oluşturmanıza olanak tanıyan modern bir kelime işlemcidir. Quip, belgeler ile mesajları sohbet benzeri tek bir güncelleme “dizisinde” buluşturarak, ortak çalışmayı kolay bir hale getirir.

Notlar alın, yapılacaklar listelerini organize edin ve şirketiniz bünyesinde ortak çalışın. Projelerinizi evden veya işten yönetmek için klasörleri paylaşın. Tüm özellikler çevrimdışı olduğunuzda da kusursuz bir şekilde çalışır. Yeniden İnternet’e bağlandığınızda, her şey senkronize edilir.

Quip masaüstü bilgisayarlarda da (Mac ve PC) çalışır. http://quip.com adresini ziyaret ederek istediğiniz yerden erişebilirsiniz.

Quip1 Quip2

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.