PUBG Mobile APK

Pubg Mobile 2018 yılında Bluehole oyun firması tarafından çıkarılmıştır. İOS ve Android cihazlar için FPS ve aksiyon oyunu olarak ortaya çıkmıştır. Oyun mağazalarında en çok indirilen oyunlar arasında bulunmaktadır.2019 yılında ise düşük performanslı telefonlar için pubg mobile lite yayımlanmıştır.

PUBG Mobile İndirme

Steam platformunda erken erişim bölümünde dahi rekorlar kıran PUBG mobil oyunuyla kullanıcılara sunulmuştur. Satış rekorları kıran Pubg oyununa ilgi her geçen gün artıyor.

PUBG Mobile Android Telefona İndirme

İlk başta oyunu indirmek için Android cihazdan Google Play Store’ye gelinir. Arama çubuğuna PUBG Mobile yazılır. Oyunun üzerine tıklayarak detay bölümüne geçilir. İndir kısmına basarak oyunun indirilmesi sağlanır.

PUBG Mobile İOS İçin İndirme

  • Bunun için App Store’ye girilir.(İOS cihazından)
  • Arama çubuğuna PUBG Mobile yazılır.
  • Oyunun üzerine tıklayarak detay bölümüne gelinir.
  • İndir butonuna basarak başarılı bir şekilde oyunun inmesi sağlanır.
PUBG Mobile APK Nasıl Oynanır

PUBG oyununda 4 tane harita bulunmaktadır. Bu haritaların ismi Erangel Miramar Vikendi ve Sanhok’tur. Erangel oyunun en büyük yüz ölçümüne sahip ve oyunun ilk çıkarılan 2 haritasından birisidir. Bu nedenle oyuncular tarafından çokça tercih edilir.

Miramar çöl haritası olduğu için burada dürbünlü silahlar daha çok yer alır. Erangel ile aynı yüz ölçümüne sahiptir. Sanhok oyunun yeni çıkan haritasıdır. Yüz ölçümü küçüktür. Yeşillikle kaplı bir haritadır. Oyun süresi daha kısa sürer. Erangel haritasındaki silahlar ile aynıdır sadece araçları farklıdır.

Vikendi oyuna en son eklenen haritadır. Diğer haritalara oranla ortalama bir yüz ölçümüne sahiptir. Bu harita karla kaplı bir durumdadır.  Kullanıcılar oyuna başlamadan önce belirledikleri harita ve kişi sayısını tamamladıktan sonra uçakta belirledikleri yere atlarlar. Rakiplerine yakın yerlerde bulunmayı tercih eden oyuncular bir an önce silah bularak düşmanlarını öldürmek isterler. Silah bulmak için bir yandan da araştırıp bir yandan da vurulmamaya çalışırlar.

Silah temin ettikten sonra ise beklemeye geçilip rakiplerinin gelmesini bekleyerek onları gördükleri an ateş ederler. Oyuncular kendilerini kamuflaj ederek rakiplerinden saklanmayı ve daha çok kişi öldürerek oyunu kazanmayı hedeflerler. Grup halinde oynanan Pubg oyunculara  heyecanlı ve keyifli dakikalar geçirten ve bu sebeple büyük ilgi gören bir oyun olmuştur. PUBG Mobile oyununu bilgisayardan oynamak için pek çok olanak vardır.

Nox Player: Bu emilatörden faydalanmak için ilk önce Nox Player sitesi indirilmelidir. Nox Player sitesi indirildikten sonra uygulamanın Google Play Store bölümüne gelerek google hesaptan Android mağazasından oyun indirilir.

Tencent tarafından uygulanan emülatör de vardır. Tencent PUBG Mobile’nin dağıtıcı firmasıdır. Tencent Android PC emilatörü geliştirmiştir. Bu sayede oyun ile yüzde yüz uyumlu olduğundan oyunculara çok büyük kolaylık sağlamış oldular.

PUBG Mobile 0.5.0 Güncelleme

PUBG Mobile 0.5.0 güncellemesi ile yeni araç ve silahlar alınabiliniyor. Ayrıca Miramar oyunu da ekleniyor. Oyunun yüzünü farklı yapan ve mobile versiyonu gerçek oyuna yaklaştıran bu güncellemenin peşinden sonra sırada ise etkinlik görevleri yer alır. Bu etkinlik görevleri ile oyunda kolay bir şekilde BP kasılır.

Daha İyi Ping Oranı Ve Lag Giderme İçin

PUBG Mobile çalıştırılarak oturum açılır. Cihazın giriş ekranından sunucu bölümüne gelinir. Sunucu kısmından Asya ve Avrupa sunucusu seçilir. Bu sunucuları seçerek konum itibari ile yakın oldukları için ping oranı sağlayacaktır.

 

1 YORUM

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.