Psiphon

 

Psiphon, internet üzerinde dilediğiniz herşeye özgürce ulaşmanızı sağlayan ücretsiz bir VPN servisidir. Açık kaynak kodlu olarak gleiştirilen uygulamanın kod ve tasarımına üretici adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Uygulama kısaca internet üzerinde kullanabileceğiniz güvenli bir tünel oluşturmaktadır. Bu tünel içerisinde internete sanki Türkiye’den değil de diğer ülkelerden bağlanıyormuş gibi hareket ederseniz Bu sayede ülkemiz üzerinde giriş engellenen yasaklı sitelere kolayca giriş yapabilirsiniz. Özellik Twitter’ın yasaklanmasının ardından kullanımı artan VPN uygulamalarından biri olan Psiphon, Türkiye’de Google DNS adreslerinin de engellenmesinden sonra daha da popüler hale gelmeye başladı.

 

1 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veren uygulama ile dilerseniz sadece kullandığınız tarayıcı üzerinde sınırsız erişim sağlayabilir dilerseniz tüm cihazınız üzerinde VPN servisi kullanabilirsiniz.

 

Özellikler:

 

  • Tarayıcı veya tüm cihaz modu
  • Uygulama içi kullanılan trafik bilgilerini görüntüleme
  • Ücretsiz kişisel kullanım

Eğer internet üzerinde özgürce gezerek tüm engellenen sitelere giriş yapabilmek istiyorsanız Psiphon’u Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

PsiphonPsiphon 2

 

Önceki İçerikNeon Shadow
Sonraki İçerikSet DNS
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.