Otobüs Simulator Ultimate Apk

Yerli mobil oyun stüdyolarından biri olan Zuuk Games aracılığıyla geliştirilen Otobüs Simulator Ultimate oyunu, Play Store ve App Store üzerinde yer alıyor. Kısa sürede epey ilgi gören yerli yapım oyun yaklaşık olarak bir buçuk milyon kez indirme sayısına ulaştı. Otobüs Simulator Ultimate oyunu, şimdiye kadar mobil mecradaki en çok ayrıntının yer aldığı otobüs simülasyon oyunu olarak öne çıkıyor.

Oyun içerisinde şoför radyosundan ikram servisine kadar çok sayıda ince detay yer alıyor. Küçük bir otobüs ile başladığınız oyunda ilerledikçe ve gün geçtikçe sahip olduğunuz filoyu büyüterek daha fazla bölgeye sefer düzenleyebilirsiniz. Bu çok sevilen otobüs simülasyonunu Apk olarak indirmek mümkün oluyor.

Otobüs Simulator Ultimate

Otobüs Simulator Ultimate içerisinde Avrupa’da 5 farklı ülke, ülkemizden ise 15 farklı şehir yer alıyor. Yolculuk yaptıkça otobüsteki yolculardan kazandıklarınız ile yeni şehirlere yazıhane açabilme imkânınız var. Elbette bununla birlikte yeni otobüsler ve şoförler satın alabilirsiniz.

Safir, Starliner, Travego gibi hepimizin aşina olduğu otobüs modelleri de olmak üzere toplamda 13 farklı otobüs sahibi olabilirsiniz. En ince ayrıntılar ile otobüslerin iç ve dış tasarımlarını yapabilirsiniz. Sefer esnasında otobüste yolculara dağıtacağınız ikram servisinde çeşitleri seçebilirsiniz. Öte yandan bilet fiyatlarını siz belirliyorsunuz.

Otobüs Simulator Ultimate Oyunu

Oyun içerisinde sevilen çok fazla detay bulunuyor. Navigasyon sesleri ve yolcu anonsları gibi detayların Türkçe dille seslendirilmesi çok büyük oranda ilgi görmüş durumda. Aynı zamanda otobüslerinizin içinde canlı olarak bir radyo sistemi bulunuyor.

TRT FM ve BEST FM gibi radyo kanallarını oyun içerisinde açabiliyor ve dinleyebiliyorsunuz. Zuuk Games kendine ait özel bir kanalı da oyun içerisine entegre etmiş. Otobüste seyahat eden yolcular dinamik olarak eklenmişler, aracınızı ve sürüşünüzü eleştirerek interaktif bir şekilde katılım sağlıyor, mola vermemeniz durumunda mutlu oluyorlar.

Otobüs Simulator Ultimate Nasıl Bir Oyun?

Oyunda para kazanmak epey zor olsa da çok fazla olumlu tarafı var ve bu olumlu taraflar oynama isteğinizi tetikleyecektir. Çıktığı tarihten beri sürekli olarak güncelleme yapılıyor ve oyunda yer alan bir takım eksiklikler gideriliyor. Gerçek hayatta olan para kazanma zorluğunu oynadığınız simülatör oyununda da aynen hissediyorsunuz.

Şehir ve yollar oyun içine konurken gerçeklikten uzak şekilde eklenmiş. Bu özelliği ile zayıf kalsa da pek çok oyuncu tarafından severek oynanıyor. Gideceğiniz hedef değişse de gideceğiniz yolların birbirine çok benzemesi gerçeklik kısmında biraz zayıflık veriyor.

Kalkış noktasından başladığınızda varış noktasına gidene kadar yol üstünde bulunan şehirleri göremiyorsunuz. Oynayan oyuncuların en çok eleştirdiği noktalardan biri de araçları perona park etmenin zor olması. Ancak tüm bunlara rağmen yerli yapım oyun çok sayıda oyuncu tarafından beğeniliyor ve Apk olarak indirmek üzere araştırılıyor.

Şehirlerarası Otobüs Firması Kuruyorsunuz

Oyuna ilk girdiğinizde şehirlerarası hizmet veren otobüs firmanızın ismini, logosunu ve avatar özelliklerini kendiniz seçebilirsiniz. Tüm bu özellik alanlarını doldurmanızın ardından firmanızı kurmak üzere ilk adımı atmış oluyorsunuz.

Başlangıçta pek fazla geliri olmayan firmanızı zaman ilerledikçe daha fazla geliştiriyorsunuz ve farklı şehirlerde farklı ofisler açabiliyorsunuz. Yalnızca ana ofisinizin bulunduğu şehirlerin arasında sefer oluşturabilmeniz sebebiyle şehir seçiminizi doğru yapmalısınız.

 

3 YORUMLAR

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.