MyRoll – Smart Photo Gallery

 

Flayvr MyRoll adı altında tekrardan yayınlandı, “dünyanın ilk akıllı mobil galerisi” Anılarını tazelemek için resimlere bakanlar buraya .

Şöyle bir galeri programınızı açıp ‘iğrenç’ dediğiniz oldu mu hiç ? Açıkçası Samsung kullanıcıları olarak bunu defalarca duyduğumu kabul etmeliyim. Mesela Note 2 deki Galeri oldukça yavaş optimizasyonu berbat durumda . Şansımıza MyRoll günümüzü kurtarmaya hazır. 2 yıldan beri markette bulunan Flayvr ‘tekrardan yepyeni bir isimle ve amaçla ortaya çıktı : artık MyRoll adı altında olan bu programın amacı kişiselleştirilmiş bir fotoğraf ve video deneyimi yaratmak galerimizde. MyRoll bunu ”davranışsal, içeriksel ve resim datalarını öğrenerek anılarımızda hangilerinin daha önemli olduğunu analiz ederek” ve bunları galerimizde bu tercihlere göre kişiselleştirerek yapıyor.

MyRoll prensiplerinin ana temelini şunlar içeriyor :

Düzenleme – MyRoll otomatik olarak fotoğraf ve videoları belli bir zaman ve lokalizsyona göre düzenler
MyRoll saniyeleri olaylara göre yaşayan anı kolajlarına çevirir, interaktif fotoğraf ve videoları birleştirip kullanıcılara ve ailelerine yaşandığı gibi hatırlamalarına yardım eder

Keşfet– MyRoll gelişmiş bilgisayar vizyon teknolojisini kullanarak dağınıklığı ortadan kaldırır , en iyi fotoğraf ve videolarınızı bulur- gülen yüzler, mükemmel ışıklandırma, canlı renkler, temiz odaklama ve daha fazlası. Myroll galeri önizlemeleri için öyle direk resimlerin ortasından birini koymaz, bunun yerine galerinin resimlerindeki odak noktasını bulup en uygununu koyar önizleme olarak

Paylaş – Kullanıcılar bütün anılarını paylaşabilirler, sadece tek bir fotoğraf veya videoyu değil tek bir tıkla yapılabilecekler:

Facebook – MyRoll anıları direk Facebook fotoğraf galerisine çevirip paylaşabilen tek galeri uygulaması . Kaç fotoğraf olduğunun bir önemi yok ne 5 ne 25 fark etmez.

Email & SMS – Artık SMS yada email de bir kerede sadece tek fotoğraf eklemek yok. MyRoll anılarımızı paylaşmamızı sağlayacak mükemmel dizayn edilmiş HTML5 web sayfasına çevirip link olarak SMS ve emaille atabilen tek galeri uygulaması. Hatta bunun için MyRoll üyesi olmasına bile gerek yok karşı tarafın , limitsiz olarak alabilir her anıyı

WhatsApp – MyRoll otomatik olarak her anının en iyi 10 fotoğrafını seçip WhatsApp yoluyla paylaşılmasını sağlayan tek galeri uygulaması.

Twitter – SMS ve Email de olduğu gibi MyRoll çok kısa sürede link oluşturup 140 karakter için paylaşabilen tek galeri uygulaması

Kişiselleştir – Davranışsal analiz yapar ve kullanıcının takvimlerindeki olaylarıyla bağlantıyı kurar. MyRoll kişiye özel olarak hangi fotoğrafların en önemli olduğunu öğrenir, o anıları ön plana alır ve onları kolayca paylaşıp eğlenmeyi sağlar. MyRoll kullandıkça daha akıllanan tek galeri uygulaması, isterse GB larca arşiviniz olsun hiç sıkıntı yapmadan önemli anılarınızı düzenlemeyi sağlar MyRoll.

 

 

MyRoll 2 MyRoll 1 MyRoll 3

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.