Mynet Haber – Son Dakika Haber

Türkiye’nin ilk haber sitelerinden bir tanesi olan Mynet, akıllı telefonlar için geliştirdiği uygulaması ile haber okumayı ve son dakika haberlerine ulaşmayı kolay bir hale getiriyor. Mynet haber uygulaması için yapılan son yenilik daha akıcı ve performans anlamında da gelişmiş bir uygulamanın ortaya çıkmasını sağlarken kişiler tarayıcı üzerinden erişebildiği sayfaya göre çok daha kolay bir şekilde haberleri okuma imkânı elde ediyor.

Kesinti olmaksızın sürekli haber girişinin yapıldığı Mynet sitesinde, uygulama buna bağlı olarak sürekli güncelleniyor. Gelişmiş haber içeriği sayesinde magazin, güncel haber, spor gibi ana kategorilerin dışında yemekten seyahat planlamalarına kadar her konuda kişilerin bilgi alması söz konusu.

Uygulamada ile keyifli vakit geçirmek isteyen kişiler de unutulmamış. En çok izlenen, popüler olan videolar, fotoğraflar ve fragmanlar yine Mynet haber uygulaması üzerinden erişilebilir durumda. Mynet haber uygulamasının sağladığı bir diğer avantaj ise Yandex ile anlaşmalı bir şekilde sunduğu trafik bilgisi.

Ek bir uygulama kullanmanıza gerek kalmadan yararlanabileceğiniz trafik bilgisi sayesinde en çok yoğun olan hatların hangileri olduğu ve alternatif rotalara göre yeni bir yol planı yapabilmek mümkün.

Uygulamanın kullanımında genel olarak üyelik sistemi gerekiyor. Özellikle email gibi servisleri kullanmak isteyen kişiler mutlaka öncelikli olarak üye olmak zorunda. Ardından haberlere ya da diğer içeriklere yorum yapabilmek, yorumlara cevap verebilmek aktif hale geliyor. Oturum açtıktan sonra uygulama ayarları bölümünden pek çok farklı kişiselleştirme yapabilirsiniz. Bu kişiselleştirmeler sayesinde takip ettiğiniz haber ya da belirli kategorilerdeki son dakika gelişmelerini telefonunuza gelecek bildirimler ile takip etme imkanı da bulabilirsiniz. Üstelik haberler ve takip edilen özel kategorilere hızlı bir şekilde ulaşabilmek için uygulama ile birlikte telefon ana ekranında kullanılacak pek çok farklı widget desteği de bulunuyor.

Tüm bu özellikleri ile telefonlarda yer alması gereken haber uygulamalarından bir tanesi olan Mynet Haber, değerlendirilmesi gerekenler arasında hızlı ve küçük yapısıyla da yine telefonlar için cazip durumda. Bu bakımdan sizler de bu özelliklere sahip olmak adına uygulamayı değerlendirebilirsiniz.

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.