Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift

Modifiyeli araçları ve drifti seven kişiler için en dikkat çeken oyunlardan birisi olan Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift, kolay yönlendirmeleriyle mobilde farkını ortaya koyuyor. Kısa süre içerisinde yüksek oyuncu sayısına ulaşmayı başaran oyunda, tüm kontrollere ekrandan ulaşmak mümkün.

Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift Nasıl Oynanır?

Oyunu oynamak isteyenler için kurulum sonrasında ekranda yer alan bölümleri kullanmak mümkün. Drift için çok önemli olan vitesler için detaylı bir bölümü bulabileceğiniz ekranda gaz ve fren pedallarını da kullanabilirsiniz. Sol tarafta yer alan bölümden ise istediğiniz zaman oyunu durdurabilir, ekran görüntüsü alabilirsiniz.

Aracın kontrol edilmesi adına ise sol tarafta yer alan bölümlerden flaşör açma, uzun ve kısa farları açma gibi pek çok ayara ulaşmak mümkün.

Oyun İçi Özellikler

Oyunda farklı kamera açıları destekleniyor. Bu sayede kişilerin farklı açılarla oyunu oynaması mümkün. Bununla birlikte farklı modlarla oyunda farklı heyecanlar da yaşanabilir.

Serbest Mod

Oyunda kişilerin tamamen serbest olabileceği, kendine göre oyunu oynayabileceği serbest mod bulunuyor. Bu bölümde hiçbir kural yok.

Kariyer Modu

Başarılı bir kariyer yaratmak isteyenler ise kariyer modunu deneyebilir. Bu modda ise istenen noktalara ulaşılması gerekiyor. Fakat en önemli detay, tüm trafik kurallarının geçerli olduğu. Bu nedenle kırmızı ışıklara, şerit değişikliklerine ve trafikteki diğer tüm araçlara dikkat etmek kritik.

Park Modu

Aracı zorlu yerlere park etmeniz gereken park modunda, park ile belirli alanlara, aracı uygun bir şekilde yerleştirmeniz yeterli.

Kontrol Noktası Modu

Süre ile yarış yapılan bu modda, belirlenen süre içerisinde kontrol noktasına varılması gerekiyor. Bu aşamada ise hız, trafikteki etkenlere dikkat ederek çarpmamak önemli.

Drift Modu

Serbest modlardan bir diğeri olan drift modunda ise kişilerin yanlama yapması mümkün. Özellikle drift sevenlerin en çok tercih ettiği modlardan birisi.

Stunt Modu

Rampalara inip çıkabileceğiniz bu modda, Tofaş’ınızın sınırlarını zorlayacaksınız. Daha fazla heyecan ve aksiyon arayanlar için ideal.

Bu modların dışında tur modu, gece modu ve yarış pisti gibi farklı modların bulunduğu oyunda, mod açısından yaratılan zenginlik, oyundaki heyecanın sürekli devam etmesini sağlıyor.

Oyunun en önemli özelliklerinden birisi Türkçe dil desteği. Bu sayede oyunu oynamak isteyenler zorlanmadan oyunda ilerleme kaydedebilir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.