Mobile Security & Antivirus

Bilgisayar platformunun en güçlü isimlerinden birisi olan ESET, Mobile Security & Antivirus uygulamasıyla mobil güvenlikte de iddialı. Akıllı telefon ya da tabletlerde tercih edilebilecek Mobile Security & Antivirus uygulaması üstelik performans kaybı da yaratmıyor.

Dünya genelinde virüs ve zararlı yazılımlar giderek daha büyük tehditler oluşturuyor. Bu nedenle de gerek bilgisayarlarda gerekse de cep telefonlarında güvenli bir şekilde işlem yapabilmek adına güvenliği sağlamak gerekiyor. Mobile Security & Antivirus ise bu aşamada büyük bir eksiği kapatarak pek çok ek özelliği güvenlik ile birlikte sunuyor.

30 Günlük Ücretsiz Deneme

Premium özellikleri ile birlikte ücretli şekilde de kullanılabilecek Mobile Security & Antivirus, 30 günlük deneme sürümü, yükleme ile birlikte ücretsiz olarak tüm kullanıcılara sunuluyor. Mobile Security & Antivirus üstelik sade bir ara yüze sahip.

Yapmak istediğiniz işleme göre ana ekran üzerinden yönetebileceğiniz uygulama, üstelik fidye yazılımları, reklam yazılımları, kimlik avı ve diğer kötü amaçlı yazılımlara kadar geniş bir tarama ağı bulunuyor. Uygulamanın ücretsiz bir şekilde sağladığı özellikler standart bir telefon kullanıcısı için yeterli olacağından dolayı uygulamayı rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Uygulama ile birlikte sağlanan desteklerden birisi, zararlı yazılımların anlık koruma ile tespit edilmesi ve engellenesi. İndirdiğiniz bir dosya ya da bir uygulama üzerinden aldığınız belge için risk tespit edilmesi halinde, sistem tarafından kullanıcı uyarılmakta. Tek dokunuş ile zararlı yazılımları telefonunuzdan uzaklaştırabilirsiniz.

Özellikle ortak ağlarda, güvenliği sağlamak ve kimlik hırsızlıklarını önlemek adına Wi-Fi güvenlik taraması yapabilirsiniz. Derin network taraması ile tüm cihazlar ve tehditleri kontrol edebilirsiniz.

Güvenlik özelliklerine ek olarak uygulamalarınız için parmak izinizi ya da PIN’lı giriş sistemini deneyerek korumayı kolayca sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.