Last Day On Earth Survival APK

Mobil oyunlar, son yıllarda oldukça büyük bir gelişim kaydetmiş ve neredeyse bilgisayar oyunları ile aynı kalite seviyesine sahip oyunlar geliştirilmeye başlanmıştır. Birbirinden farklı tema ve konularda geliştirilen yüzlerce oyun sayesinde, mobil cihaz sahipleri oyun oynama keyfini her yerde yanlarında taşımaktadır. Mobil oyunlar içinde birinci şahıs oyunlar oldukça talep görmektedir. Bu oyunlardan biri olan Last Day on Earth Survival oyunu da tüm dünyada 10 milyondan fazla indirilmiş ve kendi alanında enlerin arasındaki yerini almıştır. Yaşanan bir biyolojik kriz nedeni ile ortaya çıkan zombiler ile savaşma senaryosu üzerine kurulu olan bu oyun, dünyanın son dönemlerinde yaşanmaktadır. Zombilere karşı hayatta kalmak ve mekânları korumak oyunun başlıca amacıdır.

 

Last Day On Earth Survival Hileli APK

 

Zombilerle savaşırken daha iyi silahlara sahip olmak için oyun parası gereklidir. Ancak oyun parası kazanmak oldukça zorlayıcıdır. Bunun için oyuncuların uzun süre boyunca oyunu oynamaları ve para biriktirmeleri gereklidir. Oysa bu çoğu oyuncu açısından kabul edilebilir bir durum değildir. Bu olumsuzluğun önüne geçebilmek için bireyler genellikle hileli APK indirme yolunu seçmektedir. Hileli APK’larda sınırsız paraya sahip olmak ve böylece her türlü silahı alarak daha etkin bir savaş sağlamak olanaklıdır. İnternet üzerinde bulunan çok sayıda Last Day on Earth Survival oyununa ait hileden söz edilebilir. Ancak bu hilelerin hangilerinin geçerli olduğunu kestirmek kolay değildir. Oyun geliştiriciler tarafından sürekli olarak hilelere karşı önlem alınmasından dolayı, hileli modlar ve eklenen hileler sık sık iptal edilmektedir. Bu da bir defa geçerli olan hilenin, diğer defa geçerli olmamasına yol açabilmektedir.

 

Last Day On Earth Survival Ücretli Mi?

 

Gerek Play Store mağazasından ve gerekse de diğer internet kaynaklarından indirildiği zaman bu oyun tamamen ücretsizdir. Ayrıca oyunu oynamak için de herhangi bir ücret ödemek gerekmez. Ancak kullanıcıların kendi isteklerine bağlı olarak oyun içi satın alma uygulaması vardır. Burada gerçek para karşılığında farklı ve avantajlı ürünler alabilmek ya da doğrudan oyun parası alabilmek mümkündür.

 

Last Day On Earth Survival Bilgisayara Yüklenir Mi?

 

Oldukça sürükleyici ve maceralı bir senaryoya sahip olan Last Day on Earth Survival oyunu, mobil cihazlarda oynanabilmek için programlanmıştır. Bu oyunu oynayanların en çok merak ettikleri konulardan biri de, oyunu bilgisayara indirmenin mümkün olup olmadığıdır. Normal şartlarda APK uzantılı dosyaların bilgisayarlara indirilmesi söz konusu değildir. Ancak günümüzde geliştirilen bazı uygulamalar sayesinde APK dosyalarını bilgisayara indirerek çalıştırmak olanaklı hale gelmiştir. Last Day on Earth Survival oyununu bilgisayarından oynamak isteyen kişilerin ilk yapmaları gereken şey Blue Stacks uygulamasını indirerek bilgisayarlarına kurmalarıdır. Facebook hesabı ile kolay bir şekilde giriş yapılabilen bu uygulama üzerinden daha sonra oyunu bulmak ve masaüstüne indirmek olanaklıdır.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.