Lambri

İç mekanların yanında, balkon ve teraslara doğal ve estetik güzellik kazandırmak amacıyla duvar ve tavan kaplaması olarak kullanılan lambri, birbirine geçen ahşap ürünlere verilen addır. Kullanıldığı alanlara ferahlık ve doğallık kazandıran lambrilerin birçok çeşidi bulunmaktadır. Dar ve geniş fitilli, fitilsiz, balıksırtı, yalı baskı ve ekli modelleri ile estetik bir görünüm sunarken, taş,  ferforje ve mermeri de görsel olarak tamamlamaktadır.

Kullanım alanı olarak oldukça yaygın bir kullanımı olan lambrilerin en fazla tercih edilenleri ahşap olanlarıdır. Koyu renkli görüntüsünün ortamı kararttığı düşünülse de doğru bir cila ve vernik ile uygun ışık ve aydınlatmayı sağlayacağı unutulmamalıdır.

Lambri Özellikleri

Lambri; bulunduğu ortama sıcaklık ve tarz katan ürünlerdir. Cafelerde ve restaurantlarda kullanılmasının nedeni de budur. Bulunduğu alana doğallığı yansıtması, birçok insanın evinde de severek kullanmasını sağlamıştır. Sadece taban kaplaması olarak kullanılmayan lambriler, duvar ve tavan kaplaması olarak da tercih edilmektedir.

Ayrıca özellikle ofis içinde kaplamalı lambrilere de sıkça rastlanılmaktadır. Bu da lambrinin dokunduğu her yere ayrı bir rahatlık katmasındandır.İhtiyacınız olan tüm lambri çeşitlerine https://salkimorman.com.tr/lambri.htm adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.