KuuKla – Tavsiye Güvenlik Uygulaması

KuuKla7

Android telefon ve tabletinizde belirlediğiniz süre boyunca sadece seçtiğiniz uygulamayı çalıştıran kolay ve kullanışlı bir uygulama.

Akıllı cihazınızı işiniz ve özel ihtiyaçlarınız için kişiselleştirmek üzere tasarlanmış hızlı ve etkili bir uygulama. Gerektiği anda telefonunuzu çocuğunuz için oyun cihazına dönüştürebilirsiniz, veya yol arkadaşınız için tabletinizi haber takip edilecek, film izlenecek, haber okunacak bir eğlence cihazı haline getirebilirsiniz. Özel uygulamalarınıza ulaşılacağından endişe etmeden telefonunuzu güvenle çocuğunuza veya yakınınıza verebilirsiniz.

Belki restoranınızda müşterilerinize menüyü uygun fiyatlı bir tablet üzerinden sunarsınız. Mağazanızda müşterilerinize hizmet veren bir kiosk olarak da kullanabilirsiniz.

Bu uygulama android cihazlarınızı dijital imza olarak kullanabileceğiniz uygun ve etkili bir platformdur. Etkinliklerde, otellerde, mağazalarda, binalarda ve diğer yerlerde… (etkinlik programı, menü, genel bilgi, reklam ve her türlü mesaj olarak)

Kurulum
KuuKla uygulama ikonuna tıklayın.
Yüklü uygulamalarınızdan birini seçin,
Süreyi belirleyin,
PIN kodu belirleyin, (PIN’I unutmanız halinde hatırlatma e-maili gönderilebilmesi için e-posta adresi girmeniz isteğe bağlı)
Tek uygulama çalıştıran cihazınız hazır!

Uyumluluk 

Android 4.0 ve üzeri tüm tablet ve telefonlar

 

KuuKla KuuKla1 KuuKla3 KuuKla4 KuuKla5 KuuKla6

2 YORUMLAR

    • Davone Bess is another otoipn at WR. For RB’s aside from Battle and Mendenhall, potentially Bolden. It’s tough to say, unless you want to post the top 5 RBs and WRs on the wire

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.