Kaspersky Mobile Antivirus: AppLock & Web Security

Android cihazlarda ücretsiz şekilde Kaspersky Mobile Antivirüs: AppLock &Web Security kullanılıyor.

Kaspersky Mobile Antivirüs: AppLock &Web Security önemli ölçüde telefon güvenliğinizi koruyor. Kaspersky Mobile Antivirüs: AppLock & Web Security’i kullandığınız takdirde telefonunuzdaki ve tabletinizdeki özel bilgilerinizi de çevrimiçi tehditlerden koruyabileceksiniz. Ücretsiz şekilde kullanıcılara sunulan bu anti virüs programında uygulama kilidi özelliği yer alıyor. Bu özellik sayesinde de kişisel verilerinizi merak edenleri bertaraf edebiliyorsunuz.

Kaspersky Mobile Antivirüs: AppLock & Web Security Özellikleri Nedir?

·         Web filtresi:

Telefonunuzda ya da tabletinizde internette dolaşırken sizi zararlı bağlantılardan korur. Zararlı sitelerin bertaraf edilmesinde bu virüs programı çok önem teşkil ediyor.

·         Arka planın kontrolü:

Cihazlarınızı virüslerden, casus ve kötü amaçlı yazılımlardan korur. Trojanların taranmasını sağlar.

·         Telefonumu bul:

Telefonunuz ya da tabletiniz kaybolduğunda, çalındığında takip ederek cihazlarınızın bulunmasını sağlıyor.

·         Kimlik avı koruması:

Siz online alışveriş yaparken bu anti virüs programı da sizin finansal bilgilerinizi koruyor. Bankacılık işlemlerinin korunmasında Kaspersky Mobile Anti virüs: AppLock & Web Security önemli görev üstlenmiştir.

·         Hırsızlığa karşı koruma:

Cihazınızdaki savunmasız olan kişisel bilgilerinizi kötü, meraklı kişilerden saklar ve korur.

·         Arama engelleyici:

Aramasını istemediğiniz telefon numaralarını, spam mesajları ve metin mesajları spam kutusuna atarak oradan uzaklaştırabilirsiniz.

·         Uygulama kilidi:

Özel fotoğraflarınızı, mesajlarınızı korumak adına bu anti-virüs programını kullanabilirsiniz. Size ait bilgilere başkalarının ulaşamaması için gizli kod eklemeniz gerekiyor. Anti-virüs programına entegre edilen gizli kodu ekleyerek zararlı tüm yazılımlardan korunabilirsiniz.

·         Anti-virüs koruması:

Kaspersky Mobile Antivirus: AppLock & Web Security yazılımı sayesinde; tabletinizi, telefonunuzu tüm kötü amaca sahip yazılımlardan otomatik olarak koruyabilirsiniz.

Kaspersky Mobile Antivirus: AppLock & Web Security Yazılımı İşlevleri Nelerdir?

  • Otomatik şekilde algılayıp kodlama
  • Uygulama kontrolü
  • Web kontrolü
  • Merkezi yönetim
  • Hırsızlık vukuatları önlemi
  • Çok katmanlı anti ve Malware
  • Anti Phishing- Anti Spam
  • Cihaz gruplama

Kaspersky Mobile Antivirus: AppLock & Web Security Hakkında Genel Bilgiler

Android cihazların güvenliğini zararlı yazılımlardan önemli ölçüde koruyor. Bilgisayar korsanlarını çok iyi bertaraf etme özelliğine bu anti-virüs programı sahiptir. Hepimizin bildiği üzere bilgisayar korsanlarının varlığı son dönemde çok arttı. Bankacılık uygulamalarına, şirket yazılımlarına ve kişisel bilgilere çok fazla zararlı yazılımlar saldırı düzenlemeye başladılar. O yüzden de, Kaspersky Mobile Antivirus: AppLock & Web Security yazılımı tasarlanarak kullanıcıların içi önemli ölçüde rahatladı…

İOS ile Android işletim sistemleri güvenli şekilde üretildikleri halde yine de zararlı yazılımların önüne bir türlü geçemiyorlar. Fakat Kaspersky Mobile Antivirus: AppLock & Web Security, zararlı yazılımları tam anlamıyla yok etmeyi sağlıyor. Android cihaz kullanıcılarının talepleri doğrultusunda piyasaya sürülen bir yazılım türüdür… Kaspersky Mobile Antivirus: AppLock & Web Security; Windows Phone, İOS ve Android cihazların güvenliğini merkezi şekilde yönetiyor.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.