Kafa Topu 2 Apk

Futbol oyunlarını sevenler için Kafa Topu 2 son derece ideal bir oyundur. Masomo Gaming tarafından geliştirilen bu oyun Play Store’daki en popüler futbol oyunlarından biridir. Çok basit bir oynanışa sahip olmasına rağmen, en üst düzeyde eğlenceyi garanti eder ve sadece futbol taraftarlarını değil tüm oyuncuları cezp eder. Yeni başlayanlar için hazırladığımız bu kılavuzda Kafa Topu 2 oyunu ve yaratıcısı hakkında detaylı bilgi bulabilir ve bu oyunu nasıl oynayacağınızı öğrenebilirsiniz.

Masomo Gaming

Masomo Gaming, 2015 yılında kurulmuş ve merkezi İzmir’de bulunan bir şirkettir. Yani bu bir Türk şirketidir. Ayrıca Londra’da bir ofisleri var, ancak yönetim ekibi tamamen Türk: şirketin 20 çalışanı var. Masomo Gaming adını hatırlayabilirsiniz, çünkü önceki oyunları “Online Kafa Topu”, piyasaya sürüldükten bir hafta sonra “Türkiye’de En Çok Oynanan Sosyal Mobil Oyun” unvanını kazandı.

Online başlık, 88 farklı ülkede / bölgede 20 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir ve rugby oyun kategorisinin en iyileri arasındadır. Bu nedenle, Kafa Topu 2 oyunun devamı niteliğindedir. Online Kafa Topu’nu seviyorsanız, Kafa Topu 2’yi seveceksiniz. İki oyun aynı şekilde oynanır ve aynı kuralları kullanır.

İlk oyunla arasındaki fark daha gelişmiş grafiklere sahip olması ve daha fazla özelleştirme seçeneği sunmasıdır. Devam oyununun da en az bir önceki kadar başarılı olduğu söylenebilir. Kısa süre önce piyasaya sürülmesine rağmen 1 milyondan fazla kişi bu oyunu oynamaktadır.

Kafa Topu 2 Nasıl Bir Oyun?

Kafa Topu 2 şimdiye kadar gördüğümüz en basit mobil futbol oyunlarından biridir. Ancak buna aldanmayın: Basitliğine rağmen, uzun vadeli ve çok ilginç bir oyun sağlar. “Kafa Topu 2” yi iki futbolcunun “topa doğru giderek” gol atmaya çalıştığı bir oyun olarak tanımlayabiliriz. Oyunun isminden de tahmin edebileceğiniz gibi kontrol ettiğimiz avatarın “başı” büyük ve kullanılan çizgi film grafik stili oyunun daha ilginç görünmesini sağlıyor. Oyun alanının her iki tarafında da hedefler var ve her zaman soldaki oyuncuyu kontrol ediyorsunuz.

Maç başladığında futbol sahanın ortasına düşecek. Şimdi amacınız, topa vurarak rakibin golünü atmak. Topa doğrudan havaya veya doğrudan olmak üzere iki şekilde vurabilirsiniz. Bu basit, ancak açıklaması zor, ama merak etmeyin, sadece birkaç saniye içinde ne yapacağınızı bileceksiniz. Ara yüzün sol alt köşesindeki iki düğme, oynatıcıyı ileri geri hareket ettirmek için kullanılır. Sağ alt köşedeki düğmeyi doğrudan topa vurmak veya topa vurmak için kullanacaksınız. Atlamak için kullanılabilecek bir düğme de var. Buna “kafa at” düğmesi diyebiliriz: top havadayken bu düğmeye basarak zıplayabilir ve kafanızla topa vurabilirsiniz.

Süper Güçler

Ara yüzün sağ üst köşesine bir göz atın: “süper” işlevini kullanabileceğiniz bir düğme göreceksiniz. Oyunun başında iki süper gücü ücretsiz olarak elde edebilirsiniz. Bunlar “dondurma” gücü ve “bomba” gücüdür. Birincisi, rakibi bir buz bulutuna hapsedip hareket etmesini engellemektir. İkincisi, topu 3 saniyede patlayan bir bombaya dönüştürüyor.

Emoticonlar

Ara yüzün sol üst köşesindeki düğmeyi kullanarak ifadelere erişebilirsiniz. Kafa Topu 2 yazılı sohbeti desteklemez, ancak rakibinize nasıl hissettiğinizi söylemek için birçok ifade kullanabilirsiniz. Bunlar sadece görsel şeyler değildir, doğru emojiyi seçerek rakibinizi sinirlendirebilir ve hata yapmalarına neden olabilirsiniz. Ancak oyun ortamına da dikkat etmeyi unutmayın, emoji içinden seçim yapmaya çalıştığınızda hedefte sağlam bir hedefe ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.