Kaave Falı

Açıklama

 

Kahvenizi içtiniz ama falınıza bakacak kimse yok mu? İster gece olsun ister gündüz, kahve fincanının ve tabağının fotoğraflarını telefonunuz ile çekip gönderin, Falcı Bacı kahve falınızı size özel yorumlasın.

 

* Falcı Bacı’nın arkadaşları Melek Abla ve Jasmine ile tanışın! Aşk, ikili ilişkiler ve aile hayatı konularında uzman Melek Abla ve arkadaşlıklar, iş hayatı ve maddi geleceğin ile ilgili yorumları ile Jasmine fallarınızı bekliyor.

 

* Falcınız Isabel ile tanışın! Daha detaylı ve uzun yorumlar isteyen kullanıcılarımız için Falcı Isabel tüm yeteneğini konuşturuyor. Bir niyet tutun ve gerisini Isabel’e bırakın.

 

* Falcı Bacı’nın yoğun anlarında beklemekten sıkılan kullanıcılarımız için Altın Üyelik! Hemen şimdi Altın Üyelik’e terfi edin, Falcı Bacı herkesten önce sizin falınıza baksın, daha fincan masadayken falınız size ulaşsın.

 

* Facebook hesabınız ile giriş yapın, fallarınız e-posta adresinize de gelsin! İster posta kutunuzda saklayın, ister arkadaşlarınıza gönderin.

 

Özellikler:

 

– Gönderdiğiniz fincan fotoğrafları binlerce şekil ve düzene göre incelenir.

 

– Kendinizle ilgili verdiğiniz bilgiler doğrultusunda size ve burcunuza özel olarak yorumlanır.

 

– Yorumlanan falları fincan fotoğrafları ile birlikte telefonunuzda saklar.

 

– Kaave Falı sizi unutmaz, bilgilerinizi tekrar girmemeniz için hatırlar.

 

– Facebook ile giriş yaparak tüm cihazlarınızdan fallarınıza ulaşırsınız.

Kaave Falı - screenshot thumbnailKaave Falı - screenshot thumbnailKaave Falı - screenshot thumbnailKaave Falı - screenshot thumbnail

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.