INDESTRUCTIBLE

INDESTRUCTIBLE1

Indestructible sıradan araba yarışı oyunlarına benzmeyen, oldukça farklı ve bir o kadar da eğlenceli bir yapıyı ücretsiz olarak Android cihaz kullanıcılarına sunan bir araba oyunudur.

 

Indestructible’da parlak boyalarıyla göz kamaştıran yarış arabalarının yerine silahlarla donatılmış yol canavarlarını kontrol ederek diğer arabaları ezip geçiyoruz ve aksiyonu doyasıya yaşıyoruz. 3 boyutlu araba savaşı oyunu olarak tanımlanabilecek Indestructible’da aracımızı farklı silahlarla savaşa hazırlamaktayız ve hem ateş ederek hem de rakiplerimizin üzerine aracımızı sürerek onları devre dışı bırakmaya çalışmaktayız.

 

Indestructible bu eğlenceli oyun yapısını yüksek kaliteli grafiklerle birşleştiriyor ve görsel olarak da oyun severleri tatmin ediyor. Oyunun sunduğu aksiyonu yaratabilmek için özel olarak geliştirilmiş fizik motoru işini gayet iyi bir şekilde yerine getirmekte. Oyunda rakip arabaları pist dışına itme ve devirme gibi eylemleri gerçekleştirebildiğimiz gibi rampalardan atlayarak çılgın akrobatik hareketler ve taklalar gerçekleştirebiliyoruz.

 

Indestructible bize aracımızı makinalı tüfekler, roket atarlar ve lazer silahları gibi farklı silah seçenekleriyle güçlendirme imkanı veriyor. Oyunun online altyapısı sayesinde diğer oyuncularla arenada kapışabiliyoruz ve Capture the Flag ve Recover the Charge gibi farklı multiplayer modlarında yeteneklerimizi test edebiliyoruz.

 

INDESTRUCTIBLE2 INDESTRUCTIBLE3 INDESTRUCTIBLE4 INDESTRUCTIBLE5

Önceki İçerikDEATH DOME
Sonraki İçerikVolume Booster
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.