Hürriyet – Son Dakika Haber, Gündem ve Yazarlar

Türkiye’nin önde gelen yazılı basın markalarından birisi olan Hürriyet, internet üzerinden yaptığı yayınlara ek olarak akıllı telefonlarla uyumlu uygulamalarıyla da haberlere kolayca erişim imkanı sağlıyor.

Hürriyet’ in mobil uygulamasını telefonlarınıza yükleyerek son dakika gelişmelerini öğrenebilir, spor ve teknoloji gibi sevdiğiniz alanlardaki gelişmeleri takip edebilirsiniz. Üstelik pek çok ek özelliğin bulunduğu uygulama bu sayede haber ağınızı oluşturmanızı sağlıyor. Hürriyet – Son Dakika Haber, Gündem ve Yazarlar adı ile hem Google Play hem de Apple Store’de yer bulan uygulama basit arayüzü sayesinde kullanımda da büyük bir kolaylık sunuyor.

Hürriyet – Son Dakika Haber, Gündem ve Yazarlar Uygulaması Özellikleri Neler?

Hürriyet uygulamasında, gazete ve internet sitesinde yer verilen haberleri aynı şekilde okumak, takip etmek mümkün. Üstelik uygulamada yazarlar da es geçilmemiş. Bu sayede sevilen Hürriyet yazarlarının yazılarını güncel bir şekilde uygulama üzerinden takip edebilirsiniz.

Özel bir yükleme ve internet kullanımı bulunan uygulamada, yazarların yazıları, günlük olarak yüklendiği için bir kez internet bağlantısı kurulduktan sonra gün içerisinde istediğiniz zaman yazarların yazılarını okuyabilirsiniz.

Parmak hareketlerini destekleyen uygulamada, sayfalar ve haberler arasında geçişi parmak kaydırma hareketleri ile yapabilirsiniz.

Tüm kategorileri bulabileceğiniz uygulamada, üstelik gündem ile ilgili çok farklı kategoriler altında toplanmış videoları da izleyebilirsiniz. Özellikle haber okumak yerine video izleyerek gelişmeleri takip etmek istiyorsanız, uygulamadan bu şekilde yararlanabilmeniz mümkün.

Üstelik Türkiye genelinde her bir bölge için özel bir haber ağı bulunan Hürriyet, 81 il için yerel haberlere ulaşmayı da sağlıyor. Bu özelliği sayesinde bölgenizde yaşanan gelişmeleri de Hürriyet güvencesi ile takip edebilirsiniz

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.