Hungry Shark World Apk 

En çok tercih edilen aç köpek balığı oyunları arasında yer alan Hungry Shark World Apk oyunu sevilen bir oyundur. Köpek balığı oyunu seven oyun severler tarafından mutlaka denenmesi gerekir. Ubisoft Entertainment firması yapımcılığını üstlendiği Android platformunda yer alan bir oyun olarak karşımıza çıkar. Oyun bir çeşit av gibi görünse de köpek balığının hayatta kalması için yapılması gerekenler vardır. Tehlikeli avlar oyuna ayrı bir heyecan katıyor. Yeni bölgeler keşfetmek isteyen ve çeşitli köpek balıkları ile avlanmak isteyenler için çok ideal bir oyundur.

Hungry Shark World Apk Oyunun Amacı Nedir?

Oyunda bir köpek balığının kontrolü sağlanır. Bu köpek balığı ile avlanılır ve hayatta kalmaya çalışılır. Bu sayede görev tamamlanır. Hungry Shark World oyun anında herhangi bir maddi zorluk çekilmemesi adına içerisinde MOD APK yani bir nevi sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli veya sınırsız vip hileli olarak sunuluyor. Bu sayede ihtiyaç halinde istenilen köpek balığına satın alma yoluyla sahip olunur. Sahip olunan köpek balığı istenildiği gibi geliştirilir ve avlanmak için hazır hale gelir. Çok tehlikeli avlar, çeşit çeşit köpek balığı türü, birbirinden ilginç bölge oyun severleri bekliyor.

Hungry Shark World Son Sürümü

Hungry Shark World v4.1.0 sürümünde yer alan oyunun 10. yıl etkinlikleri, yepyeni birbirinden tehlikeli görevler ve en güçlü MECHA SHARKJIRA  köpek balığı yeni sahiplerini bekliyor. 3D grafiklere sahip olup oldukça iyi ses kalitesi vardır. Joystick mantığıyla kontroller sağlanır. Play Store’da 1.730.000’den fazla Hungry Shark World indirilmesi gerçekleştirilmiştir. Ayrıca Türkçe dil desteği de sunuyor.

Hungry Shark World Apk Kurulumu Nasıl Yapılır?

Hungry Shark World v4.1.0 MOD APK dosyasını Play Store’dan indirerek işe başlanır. Dosya indirme işlemi tamamlanınca oyun kurulumu tamamlanır ve giriş yapılır. Hungry Shark World 4.1.0 para hile apk işlemi için bakiye kontrolü yapılması yeterlidir. Para durumu kontrolü oyuna giriş işleminden sonra yapılacak ilk işlemdir. Hungry Shark World 4.1.0 elmas hile apk işlemi için ise elmas durum kontrolü yapılması gerekir. Hungry Shark World 4.1.0 vip hile apk  işlemi tamamlanır ve kontrol edilirse oyuna vip üye olarak başlanır. Kurulumda sorun yaşayan oyun severler için ise tek link yani tek akp dosyası sunuluyor. Kurup oyuna giriş yapmaları oyunu oynamaları için yeterlidir.

Hungry Shark World Apk İndirilme İşlemi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

cloud.mail.ru  üzerinden indirilecek olan dosyanın indirilme işlemi sırasında bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılabilir. Bu sorun mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur. Bu sorunun önüne geçebilmek ya da dosyayı sorunsuz indirebilmek için yedek linkleri kullanabilirsiniz.

Bazı durumlarda ise anlamsız bir şekilde aniden bir hata oluşabilir. xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi şeklinde bir hata uyarısı alınabilir. cloud.mail.ru yani indirme sayfasını yeniden gözden geçirin ve yeniden tekrar edilince 1-2 defa sonra indirme sorunsuz tamamlanır. Bazı cihazlarda ise “Dosya Açılmıyor” uyarısı alınır. Buda bir indirme hatası olarak algılanır. Cihazda yer alan dosya yöneticisini kullanılarak indirilenler den dosya sorunsuz açılabilir veya download klasörüne girilerek burada dosya açılabilir. Bu sayede indirilen dosya sorunsuz kurulur.

 

 

Önceki İçerikGta Vice City Apk
Sonraki İçerikKafa Topu 2 Apk
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.