Haberler: Son Dakika Haberleri

Türkiye’nin en çok haber girişi yapılan ve en çok ziyaret edilen haber sitelerinden birisi olan Haberler, uygulamalarıyla da haberlere ulaşmayı kolaylaştırıyor. Haber okumak için Haberler.com adresini tercih eden her mobil kullanıcının daha pratik bir şekilde haber okuması adına özel olarak geliştirilen Haberler: Son Dakika Haberleri, bu doğrultuda tercih edilebilir. Uygulama, sadece haber metinlerini sunmakla kalmadığı gibi pek çok ek özelliği de destekliyor. Böylece haber okurken farklı ihtiyaçlarınızı da karşılamanız söz konusu.

Haberler: Son Dakika Haberleri Özellikleri Neler?

Tarafsız bir haber anlayışı olan Haberler uygulamasında, gündem ve ekonomi haberleri başta olmak üzer spordan magazine kadar her kategoride haber bulmak mümkün. Üstelik sadece Türkiye ile sınırlı kalmayan haber kaynaklarında, dünyada yaşanan gelişmeleri de yine takip edebilirsiniz.

Okuyucuların tüm alanlara hakim olmasını ve haber kaçırmamasını sağlayan uygulama, istenildiği takdirde önemli gelişmeler için telefonlara bildirim de gönderebiliyor. Kişisel olarak ayarlanabilecek bu özelliğe ek olarak “Sen yokken” özelliği ile son ziyaret tarihi itibari ile yaşanan önemli gelişmeleri de ayrı bir sekme üzerinden kullanıcılara sunuyor.

Kişisel bir haber deneyimi yaşayabileceğiniz uygulamada, üstelik kişiselleştirme destekleri bulunuyor. Böylece sevdiğiniz kategorilere öncelik vererek, sadece dikkatinizi çekecek haberleri listeleyebilirsiniz.

Hızlı bir şekilde haberlere ulaşma imkanı sağlayan uygulama, ana açılış ekranında en önemli haberlerin yer aldığı manşet bölümünü kullanıcılara sunuyor.

Bildirim sistemini destekleyen uygulamada, kişilerin kendi ilgi alanlarına göre okuma listesi oluşturması da mümkün. Üstelik bildirimler bölümünden dakika dakika yaşanan gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Tek bir dokunuş ile kategoriler arasından geçiş yapma kolaylığı sağlayan uygulamada, alt tarafta yer alan menüyü genişletmeniz yeterli.

Özellikle karanlık ortamlarda ve gece kullanımda göz yorgunluğu yaratmamak adına uygulamayı karanlık modda kullanabilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.