Gta San Andreas Apk

Bir zamanların çok sevilen oyunu Gta San Andreas, Rockstar Games yapım şirketinin Gta adı altında çıkardığı oyun serisinde 5.sırada olan oyundur. Ona yakın olan Gta 3 ve Gta Vice City ile ayrılan noktası geniş harita ve çete ayrıntısıdır.

Önceleri Gta serilerinin şiddeti özendirme nedeniyle eleştiriye tabi tutulduğu bilinmesine rağmen daha sonra Gta San Andreas oyunu çok fazla beğeni almıştır.

Çıkarıldığı ülke olan Amerika Birleşik Devletleri’nde çok kez mahkemeye verilmiş olan oyunun konu olduğu davalar diğer Gta serilerini sollamıştır. Ancak tüm bunlara rağmen Gta San Andreas’e not veren eleştirmenler çoğunlukla 90 ve üstü puanları kullanmıştır.

Oyun ayrıca çıktığı üç platformda da büyük rakamlara ulaşacak bir başarı göstermiştir. Günümüzde hala adından söz ettiren oyunu apk şeklinde indirmek isteyen oyun severler, doğru yere geldiniz.

Gta San Andreas

Oyun hikâyesi, ana karakter olan Carl Johnson kontrolünde 1992 yılında geçiyor. Ana hikâyenin başlangıcında ana karakter annesinin cenazesi üzerine Los Santos şehrine geri dönüyor. Karakterin çetesi Grove Street ailesinin dağıldığını görmesi üzerine hikâye başlar.

Gta San Andreas Oynanış

Apk indirmek üzere ilgilendiğiniz oyun düşük özellik ve düşük para özelliği ile hayali şehir olan Los Santos şehrinde başlar. Zamanla oyunun içinde ilerledikçe daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Oynanış özelliklerinde oyuncuların en fazla beğendiği detaylardan biri San Fierro şehrine gelindiğinde vale görevi olması.

Başka bir özellik ise oyunda uçakların geri dönmesi olarak karşınıza çıkıyor. Silah çeşitleri olarak Gta Vice City ile benzerlik taşıyan oyunda en dikkat çeken özelliklerden biri de şüphesiz kız arkadaş edinebilme özelliği. Karakterin kız arkadaşı olduğunda onunla randevuya çıkararak ilişki seviyesini artırmaya çalışabilirsiniz.

Gta San Andreas Bölgeleri

Gta San Andreas oyunu içerisinde temel olarak üç ana şehir bulunuyor. Bu hayali şehirlerarasında köyler, dağlar, tepeler ve uzun yollar bulunuyor. Bu özelliği ile gerçekçilik yönünden kuvvetli olan oyunda aynı zamanda gerçekçiliği artıran bir diğer faktör de bölgeler arası farklılık olarak öne çıkıyor. Şehir merkezinde takım elbiseli insanlar görebiliyorken aynı şekilde oyunun bir köyüne gittiğinizde gündelik kıyafetlere rastlayabiliyorsunuz.

Gta San Andreas Apk İndir

Gta San Andreas Oyunu, Grand Theft Auto oyun serisinin arasında hala konuşulan bir oyundur. 2002 yılında çıkarılan oyun Playstation 2 versiyonlarına ek olarak XBOX ve PC versiyonları için çıkarılmış ve beğeni almıştır.

Bir konsol türü olan PS 2 konsolları için 25 Ekim 2004 tarihinde Kuzey Amerika’da satışa sunulmuştur. Aynı zamanda 28 Ekim 2004 tarihinde Avrupa’da satışa sunulan oyun 2 Aralık 2004 tarihinde Avustralya’da satışa sunulmuştur.

Apk Nedir, Ne İşe Yarar?

Apk sözcüğü, Android Package Kit kelime grubunun kısaltılması olan kelimedir. Apk formatı, Anroid uygulamalarını yüklemeye ve dağıtmaya yarayan bir format olarak kullanılır. Ancak Apk dosyaları, nereden indirdiğinize bağlı olmakla birlikte bir takım riskler barındırabilir. Bu tür dosyaları indirirken ekstra dikkatli olmanızda fayda var.

Normalde olduğu gibi Apk türü dosyaları herhangi bir kaynaktan indirmek sağlıklı bir yol değildir. Bu durum uzman android kullanıcıları için fark edilse bile pek çok kullanıcı zararlı yazılımları tespit edemeyebilir. Gta San Andreas oyununu Android cihazınıza güvenilir bir şekilde indirmek istiyorsanız en doğru yerdesiniz.

 

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.