Google Play Güncellendi PayPal İle Ödeme Geldi

paypal google playGoogle Play 4.8.19 sürümüne yükseltildi. Kademeli olarak kullanıcılara otomatik güncelleme olarak dağıtılmaya başlayan android market uygulaması, yapılan küçük arayüz değişikliklerinin yanı sıra gelen en büyük değişim ise artık PayPal ile Google Play üzerinden alış veriş yapabilme seçeneği, daha önceleri sadece Kredi Kartı, Banka Kartı, Mobil Ödeme seçenekleri bulunan Google Play bu yeni gelen ödeme seçeneği ile kredi kartı bilgilerini vermeyi istemeyen kullanıcılar için alternatifler arasına girdi.

Şuan 10 ülkede aktif olarak kullanıma sunulan PayPal ödeme seçeneği Türkiye için aktif olmada kısa süre içinde tüm ülkelerde bu ödeme seçeneğinin aktif edileceğini de söylemeden geçmeyelim.

Google ayrıca yeni sürümde bazı arayüz değişimleri de sergiliyor. Ana ekranda yana doğru açılan menüde durum çubuğunun şeffaf yapıya dönüştürülmesi, yorum ve değerlendirme bölümünün renklendirilmesi ve yeni izin penceresi sayabileceğimiz diğer yenilikler arasında yer alıyor.

Bu yeni güncellemeyi yukarıda ki Hemen İndir seçeneği ile indirerek kullanma başlayabilirsiniz.

1400294532_google-play-4.8.19

Önceki İçerikHot or Not
Sonraki İçerikCM Security – Antivirus
PAYLAŞ

1 YORUM

  1. There are a lot of level 8 answers misisng. I’m on level 8 and can’t get past the picture of the building that looks like a Japanese style building with someone’s portrait on the front and I need the name of the city.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.