Google Messenger Yayınlandı

Arkadaşlarınızla ve ailenizle iletişimde kalın. Google’ın sunduğu Messenger, tüm telefonlarla SMS ve MMS gönderip almanıza yardımcı olan bir iletişim uygulamasıdır. Ayrıca kişilerinize grup kısa mesajlar, beğendiğiniz resimler, videolar ve sesli mesajları da gönderebilirsiniz.

Temel özellikler:

Daha hızlı paylaşma: Doğrudan uygulamadan resim seçin veya fotoğraf ve video çekin, kolayca paylaşın. Kişilerinize sesli mesajlar da gönderebilirsiniz.
Kolay arama: Tam olarak aradığınız şeyi bulmak için kişilerde ve ileti dizilerinde arama yapın.
Çok amaçlı tasarım: Sezgisel ve zevkli şekilde yapılmış, yeni, esnek, Material tasarım.
Daha fazla kontrol: SMS gönderenleri engelleyebilme özelliği. İstemediğiniz iletiler yüzünden işiniz bölünmesin!
Daha fazla özellik: Sesli mesajlar, emoji desteği , renkli kısa mesaj dizileri, mesaj arşivleme ve daha fazlası.

Messenger şu anda Android™ 4.1, Jelly Bean ve sonraki sürümleri çalıştıran cihazlarda desteklenmektedir.

unnamedF4LKRROHBasitçe incelediğimizde material tasarımın da bulunduğu uygulama, rengarenk görünümüyle bilindik SMS ve MMS gönderimleri için geliştirilmiş.

Hangouts uygulaması ile başarılı görüntülü görüşme ve mesajlaşmayı sağlayan Google, aynı başarıyı SMS ve MMS gönderim uygulaması Messenger’da da elde edebilir. Zira uygulama hem küçük boyutlu, hem de çok hızlı çalışıyor.

Ayrıca Google’ın not alma uygulaması Keep’e benzer şekilde, istediğiniz mesajları üzerine basılı tutarak arşivleyebiliyor ya da silebiliyorsunuz.

Son olarak gönderenin resmi üzerine tıklayarak, eğer kişi rehberinizde değilse, açılan popup ekranını kullanarak kolayca rehberinize ekleyebiliyorsunuz.

Gösterişli görünüme sahip olan Messenger uygulaması, Android Jelly Bean’den itibaren kullandığımız klasik SMS ve MMS gönderim uygulamasının pabucunu dama atacak gibi görünüyor.

 

unnamedA48IOULU unnamedJZNQQMJ7 unnamedIIC9VG8Z unnamedVJHQULMN

2 YORUMLAR

  1. কেন জানি আমার প্রথম থেকেই একটা ক্রেডীট মিসিং। এইটার জন্য তদন্ত করতে হবে।একটা ছোট্ট সংশোধনীঃ ২৪ ঘন্টা পর সম্ভাবত এক ক্রেডীট দিবে, ৫০ নয়।If your SMS credit goes down to zero at any point, it will iaecrnse back up to one 24 hours later. So, you won’t ever be locked out of the system.

  2. hi dear friends mylsed meeeee2, i got so many msg here uploading by you, and realy i like it that people can share there view and wishes to other , if you dont mind than pls send me some good friendship msgs to my cellphone no is 9555459057, i will wait for you and pls send me your name also my phone waiting for your nice msgs love you all9555459057dev

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.