Google Asistan Launcher

Google 10Google Asistan’a tek bir hızlıca kaydırma hareketiyle erişebilmek için cihazınızda başlatıcıyı yeni sürüme geçirin. Doğru bilgileri doğru zamanda veren Google Asistan kartlarına erişmek için birincil ana ekranınızda sağa hızlıca kaydırın.
Android 4.1 (Jelly Bean) veya sonraki sürümünü çalıştıran tüm cihazlarda kullanılabilir.

Temel özellikler:

• Google Asistan ana ekranınızda – doğru bilgileri doğru zamanda almak artık her zamankinden daha kolay.
• Sadece “OK Google” deyin – ana ekranınızdayken sesli girişi etkinleştirmek için “OK Google” demeniz yeterli. Ardından arama sorgunuzu söyleyin. Veya kısa mesaj gönderme, yol tarifi alma ya da şarkı çalma gibi telefonunuza ne yapacağını söyleyin.
• Daha hızlı arama – arama kutusuna hafifçe vurup sorgunuzu hemen girebilirsiniz.
• Gmail, YouTube ve Haritalar gibi en sevdiğiniz Google ürünlerine ve hizmetlerine kolay erişim.
• Daha geniş görüntüleme alanı – durum ve gezinti çubukları artık şeffaf. Dolayısıyla duvar kağıdınız her pikselde, hatta uygulama çekmecenizi genişlettiğinizde dahi görünür (cihaz destekliyorsa).
• Sezgisel duvar kağıdı seçici – cihazınızda veya bulutta depolanmış resimlerden istediğinizi seçebilirsiniz. Duvar kağıdınızı ayarlamadan önce konumlandırın ve önizleyin.
Bazı özellikler bazı bölgelerde kullanılamaz.

 

Google 7 Google 1 Google 3 Google 6 Google 5 Google 2 Google 4 Google 9

2 YORUMLAR

  1. I love Google Voice. There SMS feature in truth got me into it. I am able to send free text megsases to Bangladesh, India, and USA. It saves me some good money on my texting plan from Verizon Wireless because I can utilize that to text. I think Google always does a very job of giving customers what they require and need. I have heard in the future they are incorporating Voice with the Android. Plus they purchased a new VoIP company which they will mix with the other two to give some outstanding features. I need to get myself an Androind now haha.

  2. Ma. Lucia, me alegra saber que cundao buscas informacif3n sobre internet acabas llegando a mi pe1gina! jajajajaja.Oye, sobre el curso, indicarte que no es un curso gratuito, que lo tengas en cuenta, y por otro lado, comentarte que esta edicif3n (la de abril) se llenf3 a las 24 horas de abrir la convocatoria ased que a no ser que haya bajas, en principio este1 completo. Ahora estamos pensando en hacer una nueva edicif3n de cara a junio o de cara a septiembre. A la que sepa algo lo publicare9 en este blog.Muchas gracias por todo.Nos vemos. Un fuerte abrazo.Montse

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.