FunnyLocker

 

Telefonunuzu kurcalayan meraklı arkadaşlarınız için eğlenceli ve korkulu sürprizler içeren güzel bir şaka uygulaması

FunnyLocker uygulaması telefonunuzu kurcalamak isteyen sevdiklerinize veya meraklı arkadaşlarınıza korkulu ve bir o kadarda eğlenceli sürprizler yapmanızı sağlayacak güzel bir şaka uygulaması.

FunnyLocker uygulaması bir ekran kilidi uygulaması ama bildiğimiz ekran kilitlerine ek olarak bilmeyenlerin doğru şekilde ekran kilidini açmadığında eğlenceli sürprizler ile dolu bir ekran kilidi. Uygulamayı yükleyerek aktif hale getirdiğinizde ve bilmeyen birisine verdiğinizde ekran kilidini açmak istediğinde kimi zaman pençelerini ekrana doğru sallayan korkutucu bir ayı veya korku efektleri ile bezeli çığlık çığlığa bir küçük kız çocuğu gibi farklı sürprizler ile karşılaşacak. Uygulamadaki doğru kilit açma yöntemini siz bileceğiniz için size bir tehlike olmamaktadır.

Funny Locker Android şaka uygulaması arkadaşlarına veya telefonunuzu kurcalamak isteyen gereksiz kişilere şaka yapmaktan hoşlananlar için mutlaka denemesi gereken eğlenceli bir uygulama.

 

FunnyLocker2 FunnyLocker3 FunnyLocker1

1 YORUM

  1. I would love to make a tutorial but all i can do is give you the link to a man who has a buiesnss of unlocking the phones. I do not want to take away from his buiesnss but it is $24 and he is a lot more knowledgeable and will help you do it correctly. Do you need the link to contact him to unlock your boot loader.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.