FaceApp

Tüm dünya genelinde 100 binden fazla kullanıcıya hitap eden Faceapp uygulaması, artık Türkiye içerisinde de kullanılmaya başlandı. Özellikle gençlerin yoğun ilgi gösterdiği uygulama tüm selfie’lerin dergi kapakları kalitesinde olmasını sağlıyor. Aynı zamanda yaşlandırma ve gençleştirme uygulamaları sayesine oldukça eğlenceli zamanlar geçirilmesine olanak sağlamaktadır.

 

Gelişmiş Dijital Kalite İle Tüm Resimler Eskisinden Daha Güzel

Cinsiyet değiştirme, saç ekleme, kelleştirme, yaşlandırma, gençleştirme, renkler ile oynama gibi birden fazla özelliği bulunan FaceApp uygulaması aynı zamanda ücretsiz olarak kullanıcılarına benzersiz deneyim sağlamaktadır. Rus firması olan Wireless Lab tarafından geliştirilen FaceApp uygulaması, hem android telefonlar hem de iOS telefonlar için özel olarak üretilen uygulamalardan biridir. Oldukça gerçekçi olarak fotoğrafların kişiselleştirilmesine olanak sağlayan uygulama 2017 ocak ayı itibari ile tüm dünya üzerinde kullanılabilir hale gelmiştir.

 

Sosyal Medya Kullanıcıları İçin Özel Temalar

 

Geliştirilen uygulama sayesinde özellikle sosyal medya üzerinden oldukça renkli görüntülerin sağlanmasına olanak sağlayan FaceApp uygulaması instagram, facebook, twitter gibi birden fazla uygulama içerisinde rahatlıkla kullanılabilinir. Aynı zamanda hemen hemen tüm sosyal ağlar üzerinden de kullanılması için gerekli olan tüm donanıma sahip olan uygulama 10 MB gibi küçük bir yer kaplayarak kullanıcılarını oldukça memnun etmektedir.

 

Uygulamayı Kullanırken Dikkat Edilecek Hususlar

 

FaceApp uygulamasını kullanırken birden fazla seçeneklerden aynı anda yararlanmak mümkündür. Uygulama sadece yaşlandırma yapmaz aynı zamanda saç ve sakalların değiştirilmesi renkleri ile oynanmasına da olanak sağlamaktadır. Bunun dışında bu fotoğrafların her yerde kullanılabilmesi için özel ölçüler ile telefonlara kayıt edilmesi olanağı da bulunmaktadır. Uygulamaya sahip olabilmek için telefonların uygulama indirme ekranlarından FaceApp yazarak kolayca ulaşılabileceğiniz linkler de bulunmaktadır. Uygulama ücretli değildir. Program içi satın alma yapılabilinir.

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.