Euro Truck Simulator 2 APK

Gerçek zamanlı olarak oynanan ve birebir gerçeği yansıtmayı hedefleyen simülatör oyunları, en çok tercih edilen oyunlar arasındadır. Bireylere oyunu yaşama hissi veren simülatör oyunları, ilk dönemlerde yalnızca bilgisayarlar ve oyun konsolları üzerinden oynansa da, günümüzde mobil cihazların gelişmesiyle birlikte bu cihazlara da taşınmıştır. Simülatör oyunları arasında en çok sevilenlerden biri de Euro Truck Simülatör 2 oyunudur. Gerçekçi grafikleri ve ilgi çekici senaryosu ile bu oyunda oyuncular istedikleri gibi tır alabilir, geliştirebilir ve nakliyat işleri yapabilir. Yapılacak taşıma işlemlerinden kazanılan paralar ile yeni tırlar alınabilir ve yeni şoförler işe alınarak büyük çaplı bir şirket kurulabilir.

 

Euro Truck Simulator 2 Türkiye Sürümü

 

Euro Truck Simulator 2 oyunu orijinal olarak Avrupa haritasında oynanmaktadır. Oyunda Avrupa’nın kentleri arasında yük taşıyarak para kazanma ihtimali vardır. Ancak diğer bölgelerde ve Türkiye’de taşımacılık yapmak için Türkiye sürümüne ihtiyaç vardır. Oyunun Türkiye sürümü için farklı bir uygulama indirmeye gerek yoktur. Basit bir eklenti ile Türkiye haritasını da oyuna eklemek ve Türkiye şehirleri ile Avrupa arasında taşımacılık yapmak mümkündür. Gerçek zamanlı olarak oynanabilen bu oyunda bir noktadan alınan yükler, diğer bir noktaya teslim edilmeye çalışılır. Yüklerin türüne göre ve gidilen mesafeye göre kazanılacak para da değişiklik gösterir. Ancak kârlılığı engelleyecek bazı durumlar da söz konusudur. Trafikte hata yaparak ceza yemek ya da trafik kazası yapmak gibi durumlarda para kaybedilir ve bu durum bazen taşınan yükten elde edilen gelirin yok olmasına neden olabilir. Bu yüzden oyun içerisinde de trafik kurallarına uyulmalıdır.

 

Euro Truck Simulator 2 Fiyat

 

İlk başta bilgisayar oyunu olarak ortaya çıkan Euro Truck Simulator 2 oyunu, oyuna olan ilginin yüksek olması ve mobil oyun yapılması yönünde bir talep duyulması nedeni ile farklı geliştiriciler tarafından APK olarak da geliştirilmiştir. İndirip bir defa oynayanların artık bırakamadığı bu oyunu indirmek tamamen ücretsizdir. Ayrıca oyunu oynamak için de herhangi bir ücret ödemek gerekli değildir.

 

Euro Truck Hileli APK

 

Euro Truck Simulator 2 oyununda para kazanmak ve daha iyi tırlar almak ya da var olan tırları geliştirmek oldukça zaman alıcıdır. Bunun için uzun bir süre boyunca oyunu oynamak ve çok sayıda teslimatı yapmak gereklidir. Oyunda mevcut olan tırların her birinin hız değerleri farklıdır. Bu yüzden başlarda yavaş olan tırlar ile oyuna başlanır ve bu da iyice yavaş gelişmeye neden olur. Bu durumun üstesinden gelmek için ise hileli APK’lara başvurulmaktadır. Hileli APK’larda araçların hız sınırlarını kaldırmak ve sınırsız para kazanmak mümkündür. Hız sınırının kaldırılması ile en güçsüz tırlar bile oldukça yüksek hız değerlerine ulaşabilir ve teslimatların daha hızlı bir şekilde gerçekleşmesine imkân tanır.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.