Euro Truck Simulator 2 Apk

Euro truck Simulator 2, truck simulator serisinden olan ve SCS Software tarafından yapılan bir tür simulasyon oyunudur. Oyun içerisinde birbirinden farklı olan 7 adet kamyon yer almaktadır. Her gün birçok insan tarafından yüklenerek oynanan bu oyunun son güncellemeleri de oyunun bir önceki türlerinin gelişmiş hali olarak insanların karşısına çıkmaktadır. 19 Ekim 2012 tarihinde çıkan bu oyunun türü, araç simulasyon oyunudur. Tek oyunculu bir şekilde oynanan oyun, Türkiye genelinde binlerce kişi tarafından oynandığı için son sürümü Türkçe versiyon olarak çıkmıştır. İçerisinde birçok özellik bulunan bu oyuna son olarak da cam açabilme özelliği eklenerek oyunun daha kaliteli bir hale gelmesi amaçlanmıştır.

Euro Truck Simulator 2 Oyununda Bulunan Kamyon Markaları Ve Özellikleri

Volvo, Mercedes-Benz, Man, Scanio, İveco ve Renault Euro truck simulator 2′ de bulunan lisanslı markalardır. Bu markaların yanında aynı bu markalardan olan son model çekici araçlar da oyuna eklenmiştir. 1.4.8 güncellemesinde Iveco Stralis Hi-Way oyuna eklenen önemli bir çekici aracıdır. Mercedes Benz Actross da 1.14.2 güncellemesinde oyuna eklenen çekiciler arasında yer almaktadır.

Oyunda Yapılan Güncellemeler

Diğer oyunlar tek bir sürüm şeklinde kalırken, Euro Truck Simülatör 2 sürekli yenilenmiş ve oyunun yeni güncellemeleri ile birlikte oyuna birçok özellik eklenmiştir. Bu özelliği ve sürekli yenilenen biçimi, insanların oyunu tercih etmesinin en büyük nedenidir. 1.9 güncellemesi, oyunun büyümesi ve ilerlemesinde etkisi büyük olan güncellemedir. Going East DLC, bu sürüm ile rlikte oyuna girmiştir. 1.9 güncellemesinden sonraki sürüm ise 1.11 dir. Bu güncelleme de de oyuna birçok özellik eklenerek 1.14, 1.15 ve 1,16 güncellemeleri ile de oyun içeriği tamamen zenginleşmiştir. Daf, Iveco ve Volvo lisansları bu güncellemelerden sonra tamamen alınmıştır. Nisan ayında çıkan 1.17 güncellemesinde oyuna eklenen grafik yeniliği de  oyunun ilerlemesinde etkili olmuştur.

Euro Truck Simülator Oyununda Bulunan İçerik Paketleri

Oyuna ek olarak indirilebilecek olan birçok içerik paketi de vardır. Oyunculara sunulacak olan paketlerden ilki Going East’tır. Going East, Doğu Avrupa’nın haritasının genişlemiş hali olarak oyunculara sunulur. Bununla birlikte farklı bir  içerik paketi olan ve İskandinavya ülkelerinin içinde yer aldığı haritanın daha da genişletilmiş hali olarak oyunculara sunulmuştur. Bu paket ile birlikte yeni yollar ve yeni şirketler oyuna eklenmiştir. Tekerleklerin baştan sona yenilenebildiği ve online iş alabilme özelliklerinin geldiği güncellemeler, gerçekçi bir şekilde düşünülerek insanların sıkılmadan ve istekli bir şekilde oynamaları amaçlanmıştır. Fransa’nın ve İtalya’nın genişleme ve gelişme paketleri ile 1.26 ve 1.31 sürümleri  ile oyun daha da güçlendirilerek 1.32 sürümü ile en özellikli olan harita yenilenmiştir. Bu yenilenme işlemi ise Almanya ile başlamıştır.

Oyunun Tercih Edilmesindeki Önemli Etkenler

Euro truck simulator 2, çeşitli özellikleri ve gelişen birçok sürümünden dolayı oyunları değerlendiren  siteler tarafından en iyi simulator oyunu olarak belirlenmiştir. Son sürümlerle oyuna eklenen gerçekçi özellikler  insanları oyunu oynamaya iterek  oyunun her kesim tarafından daha çok oynanmasına neden olmuştur. Otobüs ve kamyon seven fakat süremeyen herkes bu oyunda gerçekten farksız ve çeşitli şekillerde isteklerini gerçekleştirmişlerdir.

 

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.