Dijital Operatör

Turkcell tarafından uygulama olarak kullanıma sunulan Turkcell Hesabım, yapılan değişim ile birlikte Dijital Operatör adı ile kullanıma sunuldu. Kullanıcıların hatları ve numaralarına bağlı olarak hesaplarıyla ilgili çok farklı işlem yapmasına imkan sağlayan yeni sistem, böylece mağazalara gitmeden, müşteri hizmetlerinden destek almadan tüm bilgilere erişmeyi ve işlemleri yapmayı sağlıyor.

Dijital İşlem Merkezi’ndeki kullanım tutarlarını inceleyerek ne kadar dakikanız, internetiniz ve SMS’inizin kaldığını öğrenebilirsiniz. Üstelik fatura kesim tarihi ve hakların yenilenme tarihi gibi tüm detayların yer aldığı sayfa, böylece ihtiyaç halinde ek paket alınmasını da kolaylaştırıyor. Özel bir yapay zeka sistemine sahip olan uygulama, Turkcell Asistan üzerinden pek çok sorunun, müşteri hizmetlerine ulaşmadan yanıtlanmasını sağlıyor.

Dijital Operatör sayesinde TL yüklemelerini yapabilir, faturanızı ödeyebilirsiniz. Üstelik TL yükleme konusunda sınırları esneten Turkcell, kişilerin yakınları için de TL yükleme işlemlerini yapmasını sağlıyor.

Evrak yükleme ekranının da bulunduğu Dijital Operatör, yeni sözleşme ve anlaşmalar için mağazaya gitme durumunu ortadan kaldırıyor.

Üstelik tüm bunlara ek olarak Salla Kazan gibi ek uygulamalarıyla Turkcell’in hizmet ve ürünlerine ücretsiz ya da yüksek indirimlerle ulaşma şansı da sağlıyor.

Bir mağazada yapabileceğiniz hemen hemen tüm işleri destekleyen uygulama, zaman ve yer sınırlaması olmaksızın Turkcell’den destek almanızı sağlıyor.

Farklı Turkcell servislerini bir arada sunan Dijital Operatör, işiniz neyse ona odaklanmanızı ve tek bir ekran üzerinden işlerinizi çözümlemenizi sağlıyor.

Fatura detaylarını, ay ay fatura istatistiklerini bulabileceğiniz Dijital Operatör’de faturanız ile ilgili tüm detayları kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Tüm bu özelliklerine ek olarak kişilerin teknik problemlerinde de yardım alabilmesi adına Dijital Yardım bölümü etkin bir şekilde kullanıma sunulmuş durumda.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.