DashClock Widget

Android 4.2, kilit ekranı widget’ları özelliği ile yıllarca ana ekranlarda kullanılan widget’ların kilit ekranında yer almasının iyi bir fikir olduğunu düşünmüştü. Ancak kullanıcıların o anda ihtiyacı bile olmayan widget’ları görmesinin hiçbir anlamı yoktu. Android ekibinden Roman Nurik’in geliştirdiği Dashclock Widget, kilit ekranı widget’larının avantajından yararlanarak kullanıcılara anında bilgi vermeyi amaçladı. Uygulama ile ekran kilidini açmaya gerek kalmadan kimden SMS alındığı, kaçırılmış aramalar, bir sonraki takvim etkinliği, okunmamış e-postalar, hava durumu görüntülenebiliyordu. Dashclock’u daha da değerli yapan yönü, yüzlerce uygulamanın temel bildirimleri için eklentiler aracılığıyla Dashclock desteği sunmaya başlamasıydı. Dashclock, Android’in içinde varsayılan olarak bulunması gereken bir özelliği(ki bunu da Dashclock’u gördükten sonra söyleyebiliyoruz) uygulamaya dönüştürdü.

DashClock Widget1 DashClock Widget2 DashClock Widget3

Önceki İçerikXposed Framework
Sonraki İçerikFlow
PAYLAŞ

3 YORUMLAR

  1. Kullanımıda buraya ekleyelim bilmeyen yada yapamayanlar için
    Tus kilidini kaldirin sadece “kaydir”i secin. Tus kilidine basip kapadiktan sonra telefonu açmadan ekrani saga kaydirin ve “+” simgesinden “dashclock”u ekleyin. Bu kadar

  2. My favourite and only plyaer I use Please add enable/disable option for every new addon (like album art, controls in status bar, etc.),so we can disable if we don’t like some of them.Btw, EQ is so cool!!!

  3. Why on earth is there no option to sync tourhgh a regular USB cable?! Now I’ll have to create a cloud-account (and first read up and look into that!) or I’ll have to buy another computer (because mine doesn’t have WIFI). What is wrong with a usb-cable (which android users use everyday)?

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.