CSR Racing

Açıklama

TÜMÜYLE YEPYENİ ‘ARKADAŞLARINLA YARIŞ’ MODU!Sınavların en zorlusunda hayallerinin arabasıyla yarış ve terk edilmiş şehir sokaklarında drag yaparak coş. CSR Racing nefes kesen, göz alıcı grafiklerle bağımlılık yapan bir oynanışı ve çok oyunculu başa baş mücadelenin çarpıcılığını bir araya getirerek, yeni bir yarış deneyimi ortaya çıkarıyor.
Audi R8, BMW M3 veya Chevrolet Corvette aracını turbolar, nitro enjeksiyon ve aerodinamik ayarlamalarla güçlendirerek, gitgide zorlaşan rakipleri alt et. Sonra da hazır olduğunda, şehre hükmeden çetelere meydan oku.
ARKADAŞLARINLA YARIŞ
Garaj koleksiyonunu kullanarak son derecede hassas yarış teknikleriyle arkadaşlarını yen. Yarışlarda elde ettiğin milisaniyelik farklarla Arkadaş Liderlik Tabloları’nda üst sıralara tırmanıp Pagani Zonda S 7.3 ödülüne ulaş!
DÜNYAYLA YARIŞ
3. Kademeye Ulaştın mı? O zaman şimdi Dünyayla Yarış için hazırlan! Eşsiz süper arabalar ve desenler kazan, akranlarından Saygı puanı topla ve güneşin altındaki sahil boyu drag hattında en iyilerin karşısına dikil. Şehrin hakkından gelmiş olabilirsin ama artık dünyayı dize getirme vakti!LİSANSLI ARABALAR 
Aralarında Audi, Bentley, BMW, Chevrolet, Dodge, Ford, GM, Mercedes,Mini, McLaren, Pagani, ve Nissan’dan Audi R8, Ford GT, Chevrolet Camaro, McLaren MP4-12C, Nissan GT-R, BMW M3 modelleri ve birkaç da sürpriz yer aldığı lisanslı arabalar!
— Artık aralarında SRT Viper, Mercedes SLS AMG ve daha niceleri de var!

MÜCADELELERİN EN ZORU 
R8, GT-R’ye; Continental Supersports, SLR McLaren’a karşı. Arabana karşı onların arabaları. Dümdüz bir pist. Her şey güç, beceri ve taktiğe bağlı. Doğru devirleri tuttur ve gerisini turboya bırak. Ama nitroyu yanlış zamanda açarsan, kızarırsın ona göre.

ARABANI YÜKSELT 
Arabanı sürüş tarzına uyacak şekilde yükseltmek için turbolar, farklı motorlar, elektronik kontrol birimleri ve daha nice seçenek arasından istediğini seç. Ama unutma: iki araba asla denk olmaz – sakın dört çeker arabaya gücünün altında ezilecek cılız lastikler takma.

ARABANI ÖZELLEŞTİR 
Özel yapım plakalar, özel yapım boyalar ve orijinal özel yapım desenlerle kendini ifade et.

ŞEHRE HÜKMET 
Yalnız değilsin. Şehre hükmeden çetelerin gözü üstünde ve yakında en güçlü sürücülerinin karşısına çıkacaksın. Patronlarını yendiğin an o bölgeyi ele geçirdin demektir. Şimdilik iyi gidiyorsun – ama hiçbir şey göründüğü gibi değildir…
Android 2.3 (Gingerbread) ve üzeri işletim sistemi gerektirir.

CSR Racing - screenshot thumbnailCSR Racing - screenshotCSR Racing - screenshot thumbnail

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.