CM Security – FREE Antivirus

Screenshot_5

Açıklama

 

Hızlı, hafif ve ultra-emniyetli çarpıcı, CM (CleanMaster) Security, Clean Master tarafından geliştirilen ücretsiz mobil güvenlik uygulaması – dünyanın en büyük Android İyileştiricisi (dünya çapında 100.000.000 üzerinde indirme ve Google’de 4.7 puanlama).

 

CM (Cleanmaster) Security Özetleri:

 

☆ 1 numaralı antivirüs motoru: 16 yıllık geçmişi olan yerel ve bulut olarak çift modlu motor desteği, defalarca AV-TEST ve AV-Comparatives tarafından ilk sıralarda yer almıştır. Android mobil cihazlar üzerinde ve tabletlerde kapsamlı bir şekilde virüs, truva atı, güvenlik açığı, reklam yazılımları ve casus yazılımları algılayabilir.

 

☆ Çok katmanlı koruma: Gerçek zamanlı olarak cihazınızın güvenliğini sağlamak için yeni uygulamaları, güncellemeleri, dosya sistemleri ve web sitelerini tarayın.

 

☆ Hızlı ve kullanışlı: Tarama sadece 5 saniye sürer, diğer ücretli antivirüs uygulamalarına göre % 500 daha hızlı. Ayrıca CM (CleanMaster) Security hafiftir, rakiplerinin yarısı kadar telefon hafızası kaplar ve APK dosya boyutu sadece 2,1 MB. Yüksek puan alan temizleme ve güçlendirme özellikleri ile entegre, cihazınız, daha hızlı ve daha güvenli daha hafif olabilir.

 

CM (Cleanmaster) Security Özellikleri:

 

► UYGULAMA & SİSTEM TARAMASI

 

Önceden yüklenmiş / yüklü uygulamaları ve dosya sistemini Truva atı, güvenlik açığı, reklam ve casus yazılımlar ve virüslere karşı telefonunuzu güvenli tutmak için tarama.

 

► HAFIZA KARTI TARAMA

 

Harici Hafıza Kartlarını ayrıntılı tarar, tehditleri algılar ve siler.

 

► ON-INSTALL TARAMA

 

Yeni uygulamalar ve güncellemeleri gerçek zamanlı tarama ile. cihazınıza zarar vermesini önler.

 

► ZAMANLANMIŞ TARAMA

 

Rutin otomatik tarama için pasif güvenlik sağlar.

 

► GEREKSİZ DOSYA TEMİZLEME

 

En yüksek oy alan gereksiz dosya temizleyici, rakiplerinden% 50 daha fazla temizlemek mümkün.

 

► ARAMA ENGELLEME

 

İhtiyaçlarınıza göre istenmeyen telefon aramalarını engelleyin.

 

► GÜVENLİ TARAMA

 

Kötü niyetli URL’leri engelleyin ve anında uyarı bildirimleri ile kimlik avı web sitelerine karşı kendinizi koruyun.

 

Dil Desteği:

 

İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, Endonezya, İtalyanca, Malaya, Portekizce, Taylandca, Vietnamca, Türkçe, Yunanca, Rusca, Ukraynaca, Korece, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Japonca, Arapça, Hollandaca, Hırvatca.

 

CM Security - FREE Antivirus - screenshot thumbnailCM Security - FREE Antivirus - screenshot thumbnailCM Security - FREE Antivirus - screenshot thumbnail

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.