Clean Master

timthumb (1)     Clean Master kullanarak Android cihazlarınızda kullanılmayan ön belleğinizi temizleyip cihazınızın performansını artırabilirsiniz.

Android Market in popüler uygulamalar listesinde üst sıralarda bulunan ücretsiz Android uygulaması Clean Master her cihazda bulunması gereken birçok özelliği bir arada sunan yararlı bir uygulamadır. Android cihazınızda kullanılmayan dosyalar, kalıntı dosyalar, arama geçmişi ve uygulama kaldırma gibi birçok işlemi Clean Master ile zorluk çekmeden yapabiliyorsunuz.

Akıllı telefon kullanıcılarının en çok şikayet ettiği sorunlardan biri olan pil ömrünü Clean Master ile uzatabiliyorsunuz. Arka planda açık kalan uygulamalarınızı kapatarak cihazınızın hem performansında iyileştirme yapabilir hemde pil ömrünü uzatabilirsiniz.

Android cihazımızda sıklıkla kullandığımız Wechat, Whatsapp, Spotify, Pinterest, Line gibi uygulamaların cihazımızda bıraktığı verileri tek dokunuşla Clean Master ile silebilirsiniz. Her Android cihazda bulunması gereken Clean Master aracını sitemizden APK olarak indirip tablet ve telefonlarınıza ücretisz olarak kurabilirsiniz

Ekran Görüntüleri:

.timthumb (1)timthumb (2)timthumb (3)timthumb (4)timthumb

Önceki İçerikRoot Explorer
Sonraki İçerikAnTuTu Benchmark
PAYLAŞ

3 YORUMLAR

  1. gerçekten yararlı bir uygulama telefonuma kurmadan önce ram belleği %80lere kadar dolup taşıyordu ama bu uygulamadan sonra rahat ettim. yapanların ellerine sağlık.

    • Thanks for your post right here. One thing I would like to say is that most professional job areas csoeidnr the Bachelor’s Degree like thejust like the entry level requirement for an online course. Though Associate Degrees are a great way to start, completing the Bachelors presents you with many opportunities to various jobs, there are numerous on-line Bachelor Diploma Programs available by institutions like The University of Phoenix, Intercontinental University Online and Kaplan. Another concern is that many brick and mortar institutions present Online types of their degree programs but commonly for a csoeidnrably higher price than the corporations that specialize in online qualification programs.

    • they tried to help you from Isp center (which iduclnes Ports etc) i wont go into it but it definetley could be the AntiVirus (especially if you have Norton Internet Security which has a rare bug blocking all connections except some others. You can solve this by uninstalling it and getting something easier and more user-friendly like AVG Free.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.