Car Parking Multiplayer APK

Mobil oyunlar içerisinde araba kullanma oyunları en sevilenler kategorisinde yer almaktadır. Özellikle birçok kişinin araba sürmeyi sevmesi bu oyunların popüler olmasını sağlıyor. Mobil oyun alanında yaşanan gelişmelere paralel olarak, oyunların grafiklerinin de büyük ölçüde gelişmesi, araba oyunlarının daha kaliteli hale gelmesine olanak tanımıştır. Sevilerek oynanan araba oyunlarından biri de Car Parking oyunudur. Gerçek çok oyunculu olarak oynanan bu oyun, basit bir ara yüze sahiptir. Ayrıca oyunu indirmek ya da oynamak için herhangi bir ücret ödemek de gerekli değildir.

 

Car Parking Nasıl Oynanır?

 

Car Parking, multiplayer olarak oynanan bir oyundur. Oyundaki oyuncuların tamamı gerçek kişilerdir. Oyun içerisinde yeni insanlarla tanışmak ve onlarla birlikte oyuna girerek araba sürmek mümkündür. Oldukça gerçekçi grafiklere sahip olan bu oyunda, benzin istasyonlarından benzin almak ve gerçek sürüş deneyimine yakın bir deneyim yaşamak da olanaklıdır. Her ne kadar oyunun ismi Car Parking olsa da, oyun yalnızca araba park etmek üzerine kurulu değildir. Diğer oyuncularla birlikte ya da tek olarak şehir turu yapmak, oyunun daha büyük bir kısmını oluşturmaktadır. Ancak belirli yerlerde park etme işlemleri de oyunun ayrılmaz bir parçasıdır. Her yönü ile keyifli bir araba oyunu arayanlar için Car Parking oldukça idealdir.

 

Car Parking Hız Hilesi

 

Car Parking oyununda her arabanın belirli bir güç seviyesi vardır. Gerçek hayata uygun bir kurguya sahip olan bu oyunda, arabalar arasında güç eşit değildir. Bu yüzden de her arabanın ulaşabildiği maksimum hız seviyesi değişiklik göstermektedir. Ancak daha hızlı araçlara ulaşmak için oyunda ilerlemek ve belirli bir süre geçirmek gereklidir. Bu süreyi beklemeden daha hızlı araç kullanmak isteyen kişiler ise genellikle hız hilesi kullanma yoluna gitmektedir. Car Parking oyunu için kullanılan hız hileleri, sürekli olarak oyunun orijinal geliştiricileri tarafından engellendiği için, her zaman geçerli olan bir hileden söz etmek mümkün değildir. Bu konuda farklı internet sitelerinde, oldukça zengin içeriklere ulaşmak olasıdır. Ancak hangisinin ne derecede işe yaradığını kestirmek imkânsızdır.

 

Bilgisayarda Car Parking APK Oynamak

 

Car Parking oyunu APK olarak programlanmış olmasından dolayı yalnızca mobil cihazlarla uyumludur. Değişik kaynaklardan mobil cihazlara indirilerek oynanabilen bu oyunu bilgisayarlarından daha geniş bir ekranda oynamak isteyen kişiler açısından son zamanlarda yeni bir olanak doğmuştur. Bilgisayara indirilen bir uygulama sayesinde APK uzantılı dosyaları bilgisayarlara kurabilmek artık olanaklıdır. Bu dosyalar, bilgisayarlarda sorunsuz olarak kurulur ve çalışırlar. Bilgisayarında Car Parking oynamak isteyen kişiler BlueStacks uygulamasını indirerek kurmalı ve daha sonra da bu uygulama üzerinden oyunu indirmelidir. BlueStacks üyeliği için Facebook hesabı yeterlidir. Ayrıca uygulama tamamen ücretsizdir. Car Parking oyununun renkli dünyasına katılmak ve doyasıya araç kullanmak için uygulamayı indirmek yeterlidir.

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.