Canlı Ulaşım Bilgisi: Moovit

Moovit, toplu taşımayı daha kolay kullanmak için ihtiyacın olan her şey. Gerçek zamanlı bilgi sayesinde her seferinde en hızlı ve en rahat yolu seç. Seferleri, gerçek zamanlı varış saatleri ve servis ikazlarını görüntüle. Üstelik bedava ve gücünü kullanıcılarından alıyor. İstanbul, İzmir ve dünya çapında 100 farklı şehri destekler.
*** 20 ülkede Google Play anasayfasında yayında ***
Temel özellikler:
* Canlı sefer bilgisi: Haritada yakın bir istasyona tıkla, veya dilediğin bir ulaşım hattı ara
* Yolculuk planlayıcı: Hedefine giden alternatif yolları kıyasla
* Adım adım navigasyon: Yürürken bile haritada yolunu kolayca bul
* Gerçek zamanlı servis ikazları: Sıkça kullandığın hatlarla ilgili gerçek zamanlı bilgi al, sefer ve tarife bilgilerine ulaş
* Londra metrosu, Manchester tramvayı gibi 30 popüler metro / tramvay / raylı sisteme ait harita (PDF görüntüleyici gerektirir).
Moovit nasıl “gücünü kullanıcılarından alır”?
* Moovit işbirliğinden güç alan, halk odaklı bir projedir. Toplu taşıma seferlerinin eksiksiz bilgileriyle başlarız, ardından operatörler ve kullanıcıların verdiği gerçek zamanlı verileri ekleriz.
* Yolculuk yaparken yalnızca Moovit’i açık tutarak bile, canlı veriyi kullanıcılara geri kazandırırsın. Üstelik rapor düğmesini kullanarak yolculuk ettiğin hatlar ve istasyonlarla ilgili güncel raporlar da gönderebilirsin.
* Moovit kullanıcıları arttıkça otobüsler, trenler ve metro hatları hakkındaki gerçek zamanlı bilgiler de artar. Bu bilgiler karşılığında herkes daha doğru tahmini varış sürelerine ve rota planlarına ulaşır!
Moovit aşağıdaki başlıca ulaşım şirketlerini kapsar:
* İstanbul: Otobüs (İETT), Metro (İstanbul Ulaşım Metro), Hafif Raylı Sistemler (İstanbul Ulaşım ve İETT Tramvay), Füniküler (İstanbul Ulaşım ve İETT Füniküler), Vapur ve Motor(Dentur, Şehir Hatları, Turyol, Prenstur, İDO)
* İzmir: Otobüs (ESHOT), Raylı Sistem (İZBAN), Metro (İzmir Metrosu)
Üstelik, çok yakında dolmuş ve minibüs seferlerini de kapsayacak.

Moovit Moovit2 Moovit3 Moovit4 Moovit5 Moovit6

4 YORUMLAR

  1. Love the Dolphin HD but there’s still a few bugs. Still can’t see YouTube videos poestd in forums. And the browser is slow and sticky at times. Pinch doesn’t always work correctly, and I’ve gotten kicked all the way off the internet a few times today. The keyboard is unresponsive occasionally. The interface is excellent and the download manager is awesome.

  2. Isc4b1nan havanc4b1n yc3bckselip soc49fumasc4b1yla oluc59fan kc3bcmc3bclc3bcs bulutlarc4b1 c4b0stanbul’un biraz ic3a7 kiesmi olan Sultanc3a7iftlic49fi tarafc4b1nda oturmam sebebiyle bu bulutlar bc3b6yle ac59fc4b1rc4b1 sc4b1cak havalarda tam tepemde oluc59fuyor ve bende de anlamc4b1nc4b1 bilmedic49fim garip bi mutluluk oluc59fuyor Aync4b1 zamanda gc3bcnlerdir en yc3bcksek sc4b1caklc4b1klar da burada oluc59fuyor. Bugc3bcn de 36 dereceyi ac59ftc4b1. Tek tesellimiz nem oranc4b1nc4b1n dc3bcc59fc3bck kalmasc4b1.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.