Call of Duty Kış Güncellemesinin Özellikleri

Call of Duty mobile, hayatta kalma amaçlı, mobil cihazlarda oynanabilecek eğlenceli bir oyundur. Bununla birlikte oyun sürekli olarak güncellemelere tâbi tutulmaktadır. Son dönemde yeni gelen güncellemelerden biriside kış için olanıdır. Kış aylarının gelmesiyle yapılan güncelleme de ilk detay haritalar. Kış savaşı adı altında hazırlanan yeni haritalar, karla kaplı ormanları içerisinde barındırıyor.

Bu güncellemeyle gelen harita ve yeni silahlar, son derece gösterişli bir oyun deneyimi sağlıyor. Özellikle yeni gelen silah kullanıcılar tarafından beğenilmiş olup, harita içerisinde kullanımı oldukça kolaydır. Call of Duty kış güncellemesi özellikleri içerisinde yeni araç türlerinden kar aracı eklenmiştir.

Call of Duty Yeni Silahlar

Yeni gelen üç silah türüyle oldukça gösterişli bir oyun deneyimi meydana gelir. Yeni gelen ve kullanım kolaylığı sağlayan üç silah şunlar;

  1. Meteorit İşlemeli Barış Koruyucusu
  2. Peecakeper MK2
  3. PeexKeper QXR

Yeni güncellemeyle birlikte gelen silahların dışında özelliklerde ortaya çıkmıştır. Restock denilen özellikle birlikte eğlenceli ve keyifli zaman geçirmek mümkün olacaktır. İçerik olarak oldukça kaliteli bir oynanış biçimine sahip olan bu tür oyun çeşitleri, rahatlık ve memnuniyet oluşmasını destekler.

Oyun içerisindeki farklı modlar sayesinde, kişilerin sıkılmadan keyifli zaman geçirmeleri mümkün olmaktadır. Son derece gelişmiş özellikleriyle karşımıza çıkan bu tür oyun çeşitleri, eğlenceli zaman geçirmenin ilk odak noktasıdır. Call of Duty kış güncellemesi özellikleri içerisinde “Grind” denilen yeni oyun modu bulunur.

Call Of Duty Gelişmiş Özellikleri

Yeni sezonla birlikte meydan okumalar, çeşitli kıyafetler ve karakterler oyun içerisine eklenmiştir. Oyun uzun soluklu bir hayatta kalma serisidir. PC üzerinde yayınlanan ve çok sevilen Call Of Duty, son olarak birkaç yıl önce mobil platformlarda da kullanıma açılmıştı.

Her geçen yıl başında sezon yenilikleri ve güncellemeleri yapılıyor. Bu aşamada yapılan birkaç güncelleme içerisinde yeni sezon paketleri dikkat içerisine eklenmiş durumda. “Holiday Bonanza” denilen yeni etkilerle birlikte arkadaşlarınızla keyifli zaman geçirmenizi mümkündür. Bunun yanında eğlenmek isteyen kişiler için sunulmuş bir diğer etkinlik ise “On The Brink” olarak karşımıza çıkıyor.

Call Of Duty Yeni Envanterler

Call of Duty kış güncellemesi özellikleri içerisinde yeni eklenen envanterler ve karakterler, dükkan içerisinde satışta. Oldukça kullanışlı yeni güncellemelerle oyun içindeki bazı detaylardan güçlendirilmiş durumdadır. Bu aşamada skor tablolarında güncellemeler yapılmış ve daha da güzel hâle getirilmiştir. “EMP Sistemleri” sayesinde gösterişli skor tablolarında oyun kodlarına eklenmiştir. Yeni gelen güncellemelerle oyuncu deneyimi en üst seviyeye çıkarılmış durumdadır.

Bunun yanında oyun içi grafiklerde de geliştirme yapılmış olup, oyuncuların daha iyi ve keyifli bir oyun deneyimi yaşamaları sağlanmaktadır. Güncelleme sırasında yeni sezon için eklenen etkinlikler, toplu bir şekilde istenildiği anda rahatlıkla oynanabilecektir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.