Bundle: Son Dakika Haber, Gündem, Dergi, Yazarlar

Bundle, Dünya ve Türkiye üzerinden haber sitelerini, teknoloji portallarını, hemen hemen tüm blogları, dergi ve köşe yazarını okuyucu ile buluşturan, Türkiye’nin en sevilenleri arasında yer alan haber okuma uygulamalarından biridir. Bundle uygulaması içerisinde Yeni Şafak, Hürriyet, Milliyet, Onedio, Fanatik, Sporx, Sabah, Sözcü, Diken, T24, Cumhuriyet, Listelist, Fanatik, Maç kolik, Habertürk,  BBC, Donanım Haber ve bunun gibi birden fazla gazeteleri takip etmek mümkündür.

 

Birden Fazla Kategoriye Aynı Anda Ulaşın

Bundle uygulaması birden fazla kategorideki popüler olan kanalları bir araya toplayarak, tüm okuyucularına eksiksiz ve doğru bilgi aktarmak için sürekli olarak güncellenmektedir. Aynı zamanda son dakika gelişmeleri, rakipsiz arama özelliği, okuyucu modları, çevrimdışı kullanabilme özelliği ve en güncel haberleri tüm okuyucuları ile buluşturduğundan dolayı, en çok indirilen uygulamalar arasında yer almaktadır.

 

Bireysel İzler Taşımaz, Tamamen Tarafsızdır

Tarafsız ve kişisel yorum olmadan tüm bilgilere rahatlıkla ulaşabilmek için telefonların aplikasyonları üzerinden kolaylıkla indirilebilinen bundle uygulaması içerisinde ayrıca okuyucu yorumlarının da yazılabileceği bölümler bulunmaktadır. Bu bölümler sayesinde tüm okuyucular engelsiz olarak ve herhangi bir ücretlendirme yapılmadan kendi kişisel görüşlerini yazabileceklerdir. Bunun dışında bundle uygulaması içerisinde bilgilerin kayıt edilmesi ve daha sonra okunabilmesi için özel işaretlendirmeler kullanılmaktadır.

Tüm Telefon Cihazlarına Uyumlu

Kolay kullanımı ve kalıcı görselleri ile bundle uygulaması dünya üzerinde 100 binden fazla indirme oranına sahip nadir uygulamalardan biridir.  Tüm telefonlar ile uyumlu olan uygulama telefon içerisinde 10 MB gibi ufak bir alan kaplar ve herhangi bir akıllı telefon üzerinden rahatlıkla kullanılabilinir. Tüm sorunlar için hemen çözüm üreten bu uygulama 2000’li yıllardan günümüze kadar büyük beğeni ile kullanılmaktadır.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.