Brothers In Arms® 2

Muhteşem grafiklere sahip savaş oyunu Brothers In Arms 2 artık ücretsiz!

Çarpıcı 3 boyutlu grafikler ve muhtşem detaylara sahip ikinci dünya savaşını konu alan Brothers In Arms 2: Global Front oyunu artık ücretsiz olarak Android platformunda yer alıyor.

Oyun içersinde Pasifik, Normandiya, Kuzey Afrika, Almanya ve Sicilya bölgelerinde belirlenmiş 50 görevle birlikte savaşı tüm heyecanı ve gerçekçiliği ile yaşayabiliyorsunuz. Story modda oynayabileceğiniz bu harika oyunu dilerseniz online olarak 5 oyuncu ile beş farklı harita üzerinde de oynayabilirsiniz.

Düşmanlarınızı alt etmek için tank, planör ve zorlu arazi şartlarına uygun donanımlı araçlar kullanabiliyorsunuz. Makineli silahlar, roketatar, lav silahları ve sniper tüfekleri de olmak üzere geniş bir yelpazede sunulan cephaneliklerin hepsi, savaşı kazanmanızda size yardımcı olacak diğer silahlar.

NOT: Brothers In Arms® 2 Free+ oyununun 3 boyutlu grafikleri ve ses efektleri oldukça kaliteli olduğundan, oyunu kurduktan sonra yaklaşık 202 MB. büyüklüğünde veri indirmeniz gerekecektir. Hızlı bir şekilde indirmeniz için WiFi bağlantısı kullanmanızı öneririz.

Brothers In Arms2 Brothers In Arms3 Brothers In Arms1 Brothers In Arms4 Brothers In Arms5

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.