BiP – Mesajlaşma, Kaliteli Görüntülü Arama      

Mesajlaşma, arama ve görüntülü konuşma programlarına alternatiflerden birisi olan BiP, mobil veri ya da Wi-Fi üzerinden kullanılıyor. Böylece SMS ya da dakika tüketimi olmaksızın, BiP kullanarak kişilerin iletişimde kalması, istediği kişilerle görüşmesi mümkün.

BiP ile Mesajlaşın

BiP ile istediğiniz kişiye mesaj atabilir, mesaj alabilirsiniz. Üstelik tüm güvenlik önlemlerinin alındığı programda, şifreli bir sistem kullanılıyor. Böylece üçüncü tarafların özel mesajlara ulaşması engelleniyor. Konum gönderme, fotoğraf ve video paylaşımı gibi gelişmiş bir sohbet özelliğine sahip olan BiP, böylece iletişimi kolay bir hale getiriyor.  Mesajlaşma sırasında sticker gibi özel etiketler destekleniyor. Üstelik mesaj zamanlama, silinen mesajlar gönderme yine programda destekleniyor.

Yenilikleri Keşfedin!

BiP ile sağlanan bir diğer özellik ise diğer pek çok mesajlaşma ve görüntülü konuşma programında bulunmuyor keşfet bölümüne sahip olan uygulamada, yeni servisler ve haberleri öğrenmeniz mümkün. Bunun için alt bölümde yer alan menüden keşfet ikonuna tıklamanız yeterli.

Çeviri Desteği

BiP’in sunduğu en önemli özelliklerden birisi çeviri desteği. Anlık çeviri özelliği ile aynı dili konuşmayan kişiler arasındaki dil problemini ortadan kaldıran uygulama, bu sayede iletişimin daha kolay bir şekilde kurulmasını sağlıyor. Çevrilen metinlerde, küçük çeviri ifadelerine yer veriliyor.

Oyun İle Eğlence

Uygulamada bir diğer önemli özellik ise oyunlar sekmesi. Oyun oynamayı ve eğlenmeyi seven kişiler, altta yer alan menüden oyun sekmesini tercih ederek eğlenceli içeriklere ulaşabiliyor. Yeni oyunlar ve popüler oyunlar gibi kategorilere göz atarak oyunları deneyebilirsiniz.

Kullandıkça Kazan

BiP kullanmaya bağlı olarak bir sadakat programına da sahip. Böylece kişiler uygulamayı kullandıkça kazanıyor. Ödül ise internet. Belirli kriterlere göre GB kazanan kullanıcılar, böylece hem uygulamanın özelliklerini kullanabiliyor hem de ücretsiz internet sahibi olabiliyor.

BiP, WhatsApp gibi pek çok rakibine karşı çok daha sosyal bir platform üzerinden hizmet veriyor. Kişilerin birbiriyle iletişim kurmasının ötesinde yeni içerikler keşfetmesini, oyunlar oynamasını sağlayan BiP, bu sayede farklı bir konumda yer almayı başarıyor.  Grup konuşması gibi pek çok ek özellik de uygulamada destekleniyor.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.