Benim Konuşan Tom

Açıklama

135 ülkede 1 numara olan oyun uygulamasını keşfet! Bebek Tom’u evlat edin. Onu besle, onunla oyna ve sevimli küçük bir kedicikten yetişkin bir Tom olana kadar büyüt.

Çok çeşitli kürk renkleri, şapkalar ve gözlükler arasından seçim yaparak onu dilediğin şekilde süsle. Hatta evini bile dekore edebilir, sıcak bir ortam yaratabilirsin!

Konuşan Tom’la daha öncekinden çok farklı bir şekilde oyna ve onun günlük hayatının bir parçası olmasının keyfini çıkar.

ÖZELLİKLER:

-Kendi Tom’unu büyüt: Oyunlar oyna, sevdiği yiyeceklerle besle ve yatır.

– Arkadaşlarının ve diğer oyuncuların Konuşan Tomlarını ziyaret et: Dairelere bak ve diğer Tomları ara, hazine sandıkları bul ve akçeler al!

– Mini oyunlar oyna: Benim Konuşan Tom, çok daha fazlası da yolda olan mini oyunlarla dopdoludur. Eğlenmene bak ve altın akçeler kazan!

-Gerçek duyguların tadını çıkar: Tom mutlu, aç, uykulu ve sıkılgan olabilir. Duyguları onunla nasıl oynadığına göre değişecek.

-Yaratıcılığını ortaya çıkar: Binlerce kürk, giysi ve mobilya arasından seçim yaparak kendi Tom’unu yarat.

-İlerledikçe ödül kazan: 9 farklı evre ve 70 seviye boyunca ilerlerken, yeni öğelerin ve jetonların kilidini açarak Tom’un büyümesine yardım et!

-Tom’la iletişim kur: Onunla konuş. Tom hala söylediğin her şeyi tekrarlayabiliyor. Dürt, okşa, gıdıkla ve nasıl tepki verdiğini izle.

Benim Konuşan Tom - screenshot thumbnailBenim Konuşan Tom - screenshot thumbnailBenim Konuşan Tom - screenshot thumbnail

 

Önceki İçerikAndroid Instagram
Sonraki İçerikAndroid Tango
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.