Benim Konuşan Tom APK

Android işletim sistemine sahip olan mobil cihazlarda oynanması için her geçen gün daha fazla sayıda oyun piyasaya sürülmektedir. Bazıları on milyonlarda indirilen bu oyunlar, kullanıcılara istedikleri her yerde oyuna erişebilme olanağı sağlamaktadır. Üstelik mobil cihazlar için geliştirilen oyunların büyük bir çoğunluğu da ücretsizdir. Yeni bir oyun olmamasına rağmen, ilk çıktığı günden itibaren popülerliğini korumayı başarabilmiş oyunlardan biri de Benim Konuşan Tom adlı oyundur. Evcil bir kedi yetiştirme simülatörü olan bu oyun, milyonlarca kişi tarafından sevilerek oynanmaktadır. İndirilmesi ve kurulması oldukça kolay olan bu oyunu oynamak için, APK’yı indirmek yeterlidir.

 My Talking Tom Nasıl Oynanır?

 Orijinal ismi My Talking Tom olan oyunun temel amacı, evcil bir kedi olan Tom ile birlikte bir hayat geçirmek ve onunla gerçek bir kediymiş gibi ilgilenmektir. Öyle ki Tom’un karnının doyurulmasından, tuvalet ihtiyacının karşılanmasına varıncaya kadar pek çok detay oyunda yer almaktadır. Tom’un mutlu olmasını sağlamak için tüm bakımlarını eksiksiz yapmak, kirlendiği zaman temizlemek ve onun için çeşitli kıyafetler seçmek de oyunun temel görevleri arasındadır. Ayrıca Tom ile birlikte eğlenceli bir şekilde oynanabilecek oyunlar da vardır. Bu oyunlardan Tom’un ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli olan altınları kazanmak mümkündür. Oyunun adının konuşan Tom olmasının nedeni ise Tom’un sahip olduğu bir özellik ile alakalıdır. Konuşma butonuna bastıktan sonra Tom, sahibinin cihaz mikrofonuna söylediği kelimeleri tekrarlar. Bu sayede de kullanıcılar açısından daha sevimli bir kedi haline gelir.

 Benim Konuşan Tom APK Bilgisayarda Oynanır Mı?

 APK uzantılı dosyalar, mobil cihazlarda oynanmak için tasarlanmıştır. Bu dosyaları bilgisayarlarda yer alan exe uzantılarına benzetmek olanaklıdır. Yakın zamana kadar Android mobil cihazlar için tasarlanmış olan bu uygulamaları bilgisayarlardan oynamak mümkün değildi. Ancak günümüzde bazı uygulamalar sayesinde APK uzantılı dosyaları bilgisayarlara indirmek ve tam ekranda daha rahat bir şekilde oynamak mümkündür. Benim Konuşan Tom oyununu bilgisayarına yüklemek ve eğlencenin tadını tam ekrandan çıkarmak isteyen kişiler öncelikle BlueStacks uygulamasını bilgisayarlarına indirmelidir. Daha sonra bu uygulama üzerinden Tom oyununu indirmek yeterlidir. Uygulama üzerinden oyunun indirilmesi ile birlikte, oyun simgesi bilgisayarların masaüstü ekranlarında yer alır.

 Benim Konuşan Tom Ücretli Mi?

 Milyonlarca defa indirilen ve indiren kişilerin vazgeçilmezleri arasında yer alan Benim Konuşan Tom oyununu indirmek için herhangi bir ücret ödemek gerekmez. İndirmesi ve temel özellikleri kullanarak oynaması tamamen ücretsizdir. Ancak oyun içerisinde oyun içi satın alma seçenekleri söz konusudur. Elbette bu seçenekler isteğe bağlıdır. Oyun içi satın alma ile daha fazla altın alınarak Tom’un ihtiyacı olan malzemeler zaman kaybedilmeden temin edilebilir. Ancak jeton almadan da oyunda ilerleme kaydetmek olanaklı bir durumdur. Tom’un renkli dünyasına katılmak için uygulamayı indirmek yeterlidir.

Önceki İçerikLambri
Sonraki İçerikCar Parking Multiplayer APK
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.