Benim Konuşan Tom

Benim Konuşan Tom indir – Yeni Konuşan bebek kedi

Bebek Tom’u evlat edin. Onu besle, onunla oyna ve sevimli küçük bir kedicikten yetişkin bir Tom olana kadar büyüt.Çok çeşitli kürk renkleri, şapkalar ve gözlükler arasından seçim yaparak onu dilediğin şekilde süsle. Hatta evini bile dekore edebilir, sıcak bir ortam yaratabilirsin!Konuşan Tom’la daha öncekinden çok farklı bir şekilde oyna ve onun günlük hayatının bir parçası olmasının keyfini çıkar.

 

Orijinal Konuşan Tom uygulamaları 500 milyondan fazla kez indirildi ve 140 ülkede 1 numara oldu.

 

ÖZELLİKLER’

-Kendi Tom’unu büyüt’ Oyunlar oyna, sevdiği yiyeceklerle besle ve yatır.

-Gerçek duyguların tadını çıkar’ Tom mutlu, aç, uykulu ve sıkılgan olabilir. Duyguları onunla nasıl oynadığına göre değişecek.

-Yaratıcılığını ortaya çıkar’ Binlerce kürk, giysi ve mobilya arasından seçim yaparak kendi Tom’unu yarat.

-İlerledikçe ödül kazan’ 9 farklı evre ve 50 seviye boyunca ilerlerken, yeni öğelerin ve jetonların kilidini açarak Tom’un büyümesine yardım et!

-Tom’la iletişim kur’ Onunla konuş. Tom hala söylediğin her şeyi tekrarlayabiliyor. Dürt, okşa, gıdıkla ve nasıl tepki verdiğini izle.

 

UYARI’

Kullanıcılar uygulamanın tüm bölümlerine ve oyunda ilerlemek için gereken tüm özelliklere gerçek parayla uygulama içi satın alma yapmadan erişebilirler. Uygulama içi mini oyunlar oynayarak, uygulamayı Facebook’ta beğenerek ve bir sonraki bölüme geçerek altın puanlar kazanabilirler. Uygun bölüme ulaşmadan önce kilitli olan eşyaları satın almak için kullanıcılar eşyaların kilidinin açıkken harcayacaklarından daha fazla altın puan harcayacaklardır.

Gerçek para kullanarak yapılan uygulama içi alımlar hakkında daha fazla bilgi için http’//outfit7.com/eula-android/ adresindeki Benim Konuşan Tom bölümünden erişilebilen Son Kullanıcı Lisans Anlaşması’na bakın.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.