Avast Antivirüs 2019 – Güvenlik, Virüs temizleyici

Mobil güvenlikte de Avast’ı tercih edenler için Avast Antivirüs 2019 – Güvenlik, Virüs temizleyici adı ile yayınlanan mobil uygulama; kolay, sade ve tam güvenlik sağlayarak avantaj yaratıyor. Avast güvenlik sistemleri ile desteklenen uygulama sayesinde hem güvenliği sağlayabilir hem de virüs gibi zararlı yazılımlara karşı anlık tespit sayesinde cihazınızı temiz tutabilirsiniz.

Avast Antivirüs 2019 – Güvenlik, Virüs Temizleyici sayesinde kimlik avı saldırılarına, mesaj gibi standart yöntemlerle cihazlara gelen tehlikelere önlem alabilirsiniz. Üstelik internette yapacağınız gezintilerde de yine site deneyimi ve güvenlik taramaları yapan Avast, bu sayede kişilerin güvenli bir şekilde internet kullanmasını da destekliyor.

Avast Antivirüs 2019 – Güvenlik, Virüs Temizleyici Özellikleri Neler?

Avast Antivirüs 2019 yazılımı ile birlikte standart bir güvenlik programına göre çok daha fazlasını sunuyor. Kullanıcılar uygulama sayesinde hırsızlığa karşı koruma sağlayabiliyor. Uygulamaların kilitlenmesini ve gizlilik izinlerini ayarlayabiliyor. Üstelik performans açısından da optimize edilen uygulama güç tasarrufu ve RAM takviyesi gibi özellikleri ile performanstan ödün verilmeden sistemin kullanılmasını sağlıyor.

Fotoğraflarınızı Kasada Saklayın

Özel, kimsenin ulaşmasını istemediğiniz fotoğraflarınız için uygulamanın fotoğraf kasasını kullanabilirsiniz. Saldırı durumlarında dahi fotoğraflar erişime kapatılacaktır.

Depolama Alanı Kazanın

Tüm güvenlik özelliklerine ek olarak depolama kontrolü de sağlayan Avast, böylece gereksiz dosyaları sisteminizden kaldırarak güvenlik açısından riskleri de minimuma indiriyor. Tarama ile birlikte üstelik depolama alanının kontrolü de tamamen kullanıcıya bırakılıyor.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.